Jaunumi
policija

Otrdien, 4. maijā, ap pulksten 6.44 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma informāciju no iedzīvotājiem par kāda vīrieša līķi pie dzīvojamās mājas Rīgā, Kurzemes prospektā. Notikuma vietā tika konstatēts miris 1979. gadā dzimis vīrietis ar durtu brūci.

Veicot izmeklēšanas darbības par izdarīto noziegumu tika noskaidrota divu personu, iespējamo vainīgo, atrašanās vieta un tika aizturēti divi vīrieši, kuri dzimuši 1978. un 1992. gadā. Abas personas tika ievietotas īslaicīgās aizturēšanas izolatoros. Vakar, 5. maijā, tiesa 1978. gadā dzimušajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, jāpiebilst, ka persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzes lokā par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Šobrīd policija veic aktīvu izmeklēšanu saistībā ar notikušo, lai skaidrotu apstākļus un apzinātu visas iespējamās iesaistītās personas. Tāpat izmeklēšanā tiks skaidroti iespējamie noziedzīgā nodarījuma iemesli.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta, proti, par slepkavību. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedzam.