Preses relīzes
Auto

Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Talsos ir nozagta automašīna. Likumsargi uz aizdomu pamata par automašīnas zādzību aizturēja divas personas. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Šā gada 16.martā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Talsos, kādā īpašumā ir nozagta automašīna “Audi”. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja divas personas.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka divi vīrieši naktī uz 16.martu ar nodomu nozagt automašīnu, kura stāvēja Talsos, uz apbūves gabala, piebrauca pie apbūves gabala ar savu automašīnu un ar to sakabē aizvilka automašīnu “Audi”, pēc tam to atstājot pamestā ēkā. Vēlāk automašīna tika izjaukta pa daļām ar nodomu detaļas pārdot un iegūt naudu. Automašīna, diemžēl jau izjauktā veidā, tika atgūta un atdota īpašniekam.

Abi vīrieši iepriekš nav sodīti un uz izmeklēšanas laiku viņiem tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Saskaņā ar Krimināllikumu par transportlīdzekļa zādzību soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Soda apmēru noteiks tiesa.