Jaunumi
Automašīna

2024. gada 5. februārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvaldē saņēma informāciju par nozagtu automašīnas magnetolu Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā. Automašīna bija novietota uz ielas un nav bijusi aizslēgta, kā rezultātā garnadzis dienas tumšajā laikā iekļuva automašīnā. Reaģējot uz saņemto iesniegumu, tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī.

Kriminālprocesa laikā tika veikti izmeklēšanas pasākumi, kuru laikā noskaidrota iespējamās vainīgās personas identitāte. Šā gada 7. februārī, Rīgas reģiona pārvaldes Pārdaugavas pārvaldes policisti veicot papildus izmeklēšanas pasākumus noskaidroja iespējamās vainīgās personas atrašanās vieta un viņu aizturēja. Automašīnas magnetolu izdevās atgūt.

Aizturētā persona ir 1982. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk ir bijis policijas redzeslokā par mantiska veida noziegumiem. Minētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Lai pasargātu savu automašīnu no garnadžiem, Valsts policija aicina tajā neatstāt vērtīgas mantas, kas var piesaistīt uzmanību, kā arī pārliecināties, vai automašīna ir aizslēgta!