Preses relīzes Vidzeme
Roku dzelži

 

Aizdomās par slepkavības izdarīšanu Nītaures pagastā aizturēts kāds vīrietis. Aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Pagājušajā piektdienā, 15.janvārī, tika saņemta informācija par 49 gadus veca vīrieša pazušanu Amatas novada Nītaures pagastā. Saņemot informāciju par pazušanas apstākļiem, tika iegūta informācija par iespējamu noziedzīgo nodarījumu pret personas dzīvību un veselību.

Valsts policija sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 116.panta, proti, slepkavību - par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu. Aizdomās par iespējamā nozieguma izdarīšanu tika aizturēta viena persona.

Pirmdien, 18.janvārī, aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu. Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs patlaban netiks sniegti. Policija aktīvi pārbauda vietas, kur, iespējams, pazudušais varētu atrasties.

Ja kāda rīcībā ir jebkāda informācija par pazudušo personu un pazušanas apstākļiem, aicinām sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruni 25484615 vai 110.