Preses relīzes
Dobeles iecirkņa priekšniece Dana Landsberga

Kopš šī gada 28. jūnija Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa priekšniece ir majore Dana Landsberga.        

Dana Landsberga savas dienesta gaitas Valsts policijā sāka 2005. gadā kā Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas smago noziegumu atklāšanas grupas inspektore, un kopš tā laika ir strādājusi dažādos amatos Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī, Kriminālpolicijas birojā un Kārtības policijas birojā. No 2013. gada viņa dienesta pienākumus pilda Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas galvenās inspektores amatā. Tāpat 2013. gadā viņa ieguvusi profesionālo maģistra grādu sabiedrības pārvaldes vadībā.

D.Landsbergas dienests Valsts policijā ir  novērtēts  ar dažādiem apbalvojumiem, proti, ar Iekšlietu ministrijas apbalvojumiem „Pateicība” un „Goda raksts”, kā arī ar “Kārtējā speciālā dienesta pakāpe - pirms termiņa”, 2015. gadā iegūstot majora pakāpi. Par izrādīto iniciatīvu un profesionalitāti saņēmusi arī Valsts policijas apbalvojumus „Goda raksts”, „Jubilejas goda zīme „Valsts policijai 100”” un krūšu nozīmi „Par cītību policijā”.

Dienesta pienākumus D. Landsberga veic godprātīgi, kvalitatīvi un ar augstu atbildības izjūtu, sevi pierādījusi kā profesionālu, disciplinētu un zinošu amatpersonu. Vienmēr vispusīgi, pilnīgi un objektīvi noskaidro katras lietas apstākļus, stingri ievērojot normatīvo aktu prasības. Viņa ir atbalstoša un empātiska, vērsta uz sadarbību, spēj rīkoties un pieņemt lēmumus paaugstinātas spriedzes situācijās, kā arī tiecas uz izaugsmi un attīstību.

D.Landsberga uzskata, ka darbs policijā ir komandas darbs, jo tikai ejot roku rokā var sasniegt izvirzītos mērķus.

Jaunajā amatā vēlam lielus panākumus, neizsīkstošu enerģiju, profesionālus lēmumus, turpināt izaugsmi un veiksmīgu virzību uz savu mērķi!