Preses relīzes
123Kuldīga

Šā gada februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas kriminālprocesa ietvaros aizturēja divas personas un kratīšanas laikā īpašumos konstatēja narkotiskās un psihotropās vielās, kā arī ieročus.

Šā gada 18.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu Kuldīgas pilsētā un Kuldīgas novadā aizturēja divas personas. Veicot sankcionētas kratīšanas piecos īpašumos un divās automašīnās Kuldīgas pilsētā likumsargi konstatēja narkotiskās un psihotropās vielas – amfetamīnu, marihuānu, psihotropo vielu saturošu medikamenti tramadolu, kā arī divus gāzes ieročus un vairāk nekā 50 dažādu kalibru patronas. Abi vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā un šobrīd uz izmeklēšanas laiku viņiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.