Preses relīzes Rīga
automašīnas brauc pa ceļu; ceļu satiksme

Turpinot izmeklēšanu un pierādījumu vākšanu par šī gada 11. martā notikušo vīrieša slepkavību, Valsts policija lūdz atsaukties visus aculieciniekus un autovadītājus, kuri 11. martā laika posmā no pulksten 10.00 līdz 17.00 pārvietojās Pļavnieku, Ulbrokas un Dreiliņu rajonos Rīgā.

Iedzīvotāji aicināti pārskatīt savu video reģistratoru ierakstus un sazināties ar policiju. Iespējams,  jūsu video reģistrators var būt fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai.

Informācijas sniegšanai sazinieties ar Valsts policiju pa e-pastu kipinfo21@vp.gov.lv vai tālruņa numuru 28601498. Valsts policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, anonimitāte tiek garantēta.

Šī gada 11. martā Rīgā, Pļavniekos, Saharova un Keldiša ielu krustojumā ap pulksten 14.43 noticis sevišķi smags noziegums – nošauts vīrietis pēc kā uzbrucēji nekavējoties pameta notikuma vietu un metās bēgt.

Saņemot informāciju par notikušo, Valsts policija nekavējoties visā Latvijas teritorijā izsludināja plānu “Slazdi”, piesaistot plašus policijas spēkus, tostarp pašvaldību policijas, lai vainīgās personas atrastu un aizturētu.

Jau 11.martā ziņojām, ka ir aizturētas personas, kuras iespējams saistītas ar notikušo noziedzīgo nodarījumu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.