Jaunumi
Policija

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas šomēnes veica procesuālās un operatīvās darbības attiecībā pret vīrieti, kurš nodarbojās ar nelikumīgu narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju, kā arī atradās Valsts policijas meklēšanā.

VP RRP Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas š.g. 8. februārī Rīgā, Mežciemā aizturēja minēto 1993. gadā dzimušo vīrieti. Viņš bija izsludināts Valsts policijas meklēšanā par 2020. gadā Bauskā izdarītu noziegumu, kas kvalificējams pēc Krimināllikuma 176. panta 2. daļas, proti, par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šo noziegumu ar tiesas spriedumu vīrietim bija piemērots apcietinājums, bet viņš no šī soda izciešanas bija izvairījies.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika saņemts akcepts sankcionētai kratīšanai personas dzīvesvietā un automašīnā. Kratīšanas laikā, pie vīrieša kopumā tika atrasti ap 400 gramu narkotisko vielu amfetamīns, trīs gāzes ieroči, svari, 28 patronas, divi marihuānas smalcinātāji, mobilais telefons, kā arī tika izņemta pati automašīna. Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana. 

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.