Jaunumi Vidzeme
apcietinājums

Trešdien, 15.septembrī, Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Gulbenes novadā kādā īpašumā, pielietojot fizisku spēku, aplaupīta sieviete. Saistībā ar izdarīto noziedzīgo nodarījumu policija aizturēja trīs personas. Par notikušo ierosināts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

Trešdien, 15.septembrī, ap pulksten 21:30 Gulbenes novadā, iekļūstot kādā privātmājā, vairākas personas maskās, pielietojot fiziku spēku un īpaši cietsirdīgi, aplaupīja sievieti. Personas no sievietes nolaupīja naudas līdzekļus, proti, 480 eiro. Cietusī sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē. Policija nekavējoties uzsāka operatīvās meklēšanas pasākumus un procesuālās darbības vainīgo personu noskaidrošanai.

Veicot operatīvās darbības un meklēšanas pasākumus, Gulbenes iecirkņa amatpersonas uz aizdomās par laupīšanas izdarīšanu, pielietojot fizisku vardarbību, aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti un divus 2004. gadā dzimušus jauniešus. Visas trīs personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā. Tiesa lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajām personām.

 Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.