Preses relīzes Vidzeme
Ceļš

Šā gada 3. janvārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas darbinieki, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Valmiera-Matīši-Mazsalaca fiksēja kādu “Volvo” markas automašīnu, kuras vadītājs brauca ar ātrumu 169 km/h, tādejādi krietni pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu. Par šādu steidzīgu braukšanu “Volvo” vadītājam piemērots naudas sods un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas vakar, 3. janvārī,  ap pulksten 16.00 Valmieras novadā, Burtnieku pagastā, uz autoceļa Valmiera-Matīši-Mazsalaca fiksēja kādu automašīnu “Volvo”, kuras vadītājs traucās ar 169 km/h lielu braukšanas ātrumu pie atļautajiem 90 km/h. Likumsargi nekavējoties reaģēja uz šo pārkāpumu un steidzīgajam autovadītājam lika apturēt transportlīdzekli. Apturot automašīnu, policijas darbinieki konstatēja, ka pie transportlīdzekļa stūres sēdies kāds 1987. gadā dzimis vīrietis.

Valsts policija uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā. Par šādu pārkāpumu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 380 līdz 480 eiro, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu neievērošana, apdraud ne tikai paša vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Attēlam ilustratīva nozīme.