Jaunumi
Pie veikala Ziepniekkalnā ar velosipēdu saslēgu smagi piekauj vīrieti; aizdomās turētais nekavējoties aizturēts

Pirmdien, 5. augustā, ap pulksten deviņiem vakarā pie veikala Ziepniekkalnā starp kādu vīrieti un trīs citu vīriešu kompāniju norisinājies konflikts. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka viens vīrietis veikalā bija nopircis cigaretes, savukārt pārējie – alkoholu. Kad visi izgājuši laukā no veikala, trijotne pienākusi pie vīrieša ar cigaretēm un palūguši, lai iedod uzsmēķēt. Šāds lūgums ļoti saniknojis 1977. gadā dzimušo cigarešu pircēju, un starp vīriešiem sācies konflikts. Tā laikā 1977. gadā dzimušais vīrietis ar velosipēdu saslēgu ļoti spēcīgi iesita vienam no vīriešiem, kā arī mēģināja iesist viņa draugam.

Notiekošo pamanīja veikala apsargs, kurš izšķīra konfliktu un izsauca Valsts policiju. Pavisam drīz notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri varmāku turpat notikuma vietā aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Cietušais vīrietis kritiskā stāvoklī tika nogādāts ārstniecības iestādē.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā un drīzumā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka cietušais šobrīd ir pieslēgts pie dzīvību uzturoša aparāta.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)