Jaunumi Latgale
emblēma

Kopš 5. maija Valsts policija kopā ar dienestiem un organizāciju bezvēsts.lv turpina bezvēsts prombūtnē esošās Justīnes Reinikovas meklēšanu. Līdz šim jau veikti visaptveroši meklēšanas pasākumi, tos izvēršot visā Rogovkas teritorijā, kā arī mērķtiecīgi apsekojot atsevišķas teritorijas un objektus. Meklēšana notiek gan ar cilvēkresursu, gan tehniskajiem līdzekļiem, vienlaikus ir pārbaudītas arī ūdenstilpes. Saistībā ar meitenes pazušanu tiek pārbaudīta jebkura noskaidrotā un saņemtā informācija, izskatītas dažādas versijas un ikdienas meklēšanas aktivitātēs no Valsts policijas piesaistīti resursi gan no Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa, Kriminālpolicijas biroja, Kārtības policijas biroja, kā arī Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes struktūrvienībām.

Pagājušajā nedēļā, 20. maijā, Valsts policija sadarbībā ar Valsts robežsardzi un Zemessardzi izvērsa meklēšanas pasākumus Rogovkas ciemā, kopā meklēšanas pasākumos iesaistoties 170 amatpersonām un vairākiem brīvprātīgajiem. Bez tam Valsts policija ir regulārā saziņā ar tiem brīvprātīgajiem, kuri koordinēti turpina meitenes meklēšanu apkārtējā vidē ikdienā.

Arī rīt, 27. maijā, kā jau publiski ziņots, sākot no pulksten 10.00 Valsts policija sadarbībā ar organizāciju Bezvēsts.lv īstenos atkārtotus meitenes meklēšanas pasākumus Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā, papildu saviem resursiem piesaistot arī brīvprātīgos. Valsts policija ir šo meklēšanas darbu koordinators un tās rīcībā ir informācija par meklēšanas teritorijām – kas jau ir pārmeklēts un ko nepieciešams atkārtoti pārmeklēt. Tāpēc Valsts policija aicina brīvprātīgos drošības apsvērumu dēļ pašrocīgi neveikt meklēšanas pasākumus, bet vadīties pēc iestāžu norādījumiem.

Šobrīd meitenes meklēšanas pasākumus nav plānots pārtraukt. Vienlaikus turpinās izmeklēšana kriminālprocesā par šo gadījumu.

Justīne Reinikova, kura pazuda šī gada 5. maijā, bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums 124 cm, gaiši mati līdz pleciem. Meitenei ir veselības problēmas.

Justīnes meklēšanas lieta: Valsts policija aiztur vīrieti par apzināti nepatiesas informācijas sniegšanu meitenes radiniekiem

10. maija vakarā kāds vīrietis, sazinoties ar bezvēsts prombūtnē esošās Justīnes Reinikovas ģimeni, apzināti sniedza nepatiesas, maldinošas ziņas par meitenes iespējamo atrašanās vietu, sevi uzdodot par it kā policijas darbinieku.
Skatīt vairāk