Preses relīzes
ierocis

25.jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas Daugavpilī aizturēja personu, pie kuras tika atrastas un izņemtas narkotiskās vielas un munīcija. Tāpat noskaidrota arī vīrieša iespējamā saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, tajā skaitā par vairākām zādzībām no transportlīdzekļiem. Izmeklēšana turpinās.

25.jūlijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja likumsargiem Daugavpilī, iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, aizturēja 1991.gadā dzimušu vīrieti, pie kura, kratīšanas rezultāta, tika atrasti un izņemti 3 grami narkotisko vielu, kas visdrīzāk ir amfetamīns, ka arī munīcija – 3 patronas. Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, persona, iespējams, ir saistībā ar citiem, vairāk nekā 10 noziedzīgiem nodarījumiem, kas ir saistīti ar dažādu mantu, lielākoties elektroinstrumentu, zādzībām no automašīnām Daugavpilī, kā arī par narkotisko vielu glabāšanu.

Jāmin, ka vīrietis jau vairakkārt nonācis policijas redzes lokā saistībā gan ar analoģiskiem likumpārkāpumiem, gan par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Par paveiktajiem noziegumiem vīrietim draud kriminālatbildība par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu, par zādzībām, kā arī par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu.

Saistībā ar šiem notikumiem uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253.panta pirmās daļas, pēc 175.panta trešās daļas, kā arī pēc 185.panta pirmās daļas.