Jaunumi Latgale
policijas uzraksts uz motocikla

Pagājušās nedēļas nogalē tika aizturēts vīrietis, kurš Daugavpilī aplaupīja kādu pensionāri, kura nu pat bija izņēmusi naudu no bankomāta. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Šī gada 26.novembrī 1976.gadā dzimis vīrietis Daugavpilī aplaupīja 1949.gadā dzimušu sievieti. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, sieviete izņēma no bankomāta skaidru naudu vairāku simtu eiro apmērā, pēc kā, iespējamā vainīgā persona sievieti pagrūda un izrāva naudu no rokām.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsaka pateicību diviem vīriešiem, kuri redzot situāciju nepalika vienaldzīgi un saviem spēkiem laupītāju notikuma vietā aizturēja, pēc kā nekavējoties tika izsaukta Valsts policija, kura personu nogādāja īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Jāmin, ka vīrietis jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzes lokā.

Nolaupītā nauda tika atgriezta īpašniecei un pret iespējamo vainīgo personu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.