Jaunumi
Likumsargi Pierīgā aiztur vīrieti par narkotiku glabāšanu un atsavina MDMA tabletes

Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki veicot procesuālās darbības Pierīgā aizturēja kādu vīrieti, pie kura tika atrastas un atsavinātas narkotiskās vielas.

17. aprīlī likumsargi, strādājot ar iepriekš iegūtu informāciju, Babītē aizturēja kādu 1996. gadā dzimušu vīrieti pie kura tika atrasti un atsavināti 19 folija vīstokļi, kuros kopumā tika atrastas 100 dažādu krāsu MDMA tabletes. Personas dzīvesvietā kratīšanas laikā tika atrasti un atsavināti elektroniskie svari, smalcinātājs un 5 grami marihuānas.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikum 253. panta pirmās daļas, proti, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Persona iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā par šāda rakstura darbībām.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.