Preses relīzes
Mājas siena, viens logs ar horizontālajām žalūzijām, stūrī zem loga izdrupusi iedobe sienā

8. jūlijā  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī tika saņemta informācija, ka Jēkabpilī kādā daudzdzīvokļu mājā ir noticis sprādziens. Dzīvoklī, kurā notika eksplozija, tika konstatēts vīrietis, kurš bija guvis plašus termiskus ķermeņa apdegumus. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Ceturtdien, 8. jūlijā, ap pulksten 15.51, saņemot informāciju, ka Jēkabpilī, Madonas ielā, kādā daudzdzīvokļu mājā ir noticis sprādziens, uz notikuma vietu nekavējoties devās Jēkabpils iecirkņa amatpersonas un noskaidroja, ka saviem spēkiem no 4 dzīvokļiem ir evakuējušies 6 iedzīvotāji. Ēkas otrajā stāvā, dzīvoklī, kurā, iespējams, bija notikusi gāzes eksplozija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki atrada plašus termiskus ķermeņa apdegumus (aptuveni 70%) guvušu vīrieti, kuru mediķi nogādāja ārstniecības iestādē.

Jāpiebilst, ka sprādziena rezultātā tika bojātas arī automašīnas, kas atradās ēkas tuvumā. Šobrīd policijā ir saņemti 4 iesniegumi par transportlīdzekļiem nodarītajiem bojājumiem. Tāpat arī griestu, grīdas un sienas nobrukumu dēļ dzīvokļi vairs nav apdzīvojami.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18. nodaļas. Notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu negadījuma apstākļus.