Jaunumi
Imantā vīrieša garāžā atsavinām nelegālo alkoholu, cigaretes un degvielu

Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Rīgā, Imantā, iespējams, kāda persona glabā nelegālās akcīzes preces.

Pārbaudot saņemto informāciju, policisti šajā otrdienā, 6. augustā, aizturēja 1956. gadā dzimušo vīrieti, kurš savā privātīpašumā uzglabā alkoholu, degvielu un cigaretes. Vīrieša privātīpašumā – garāžā tika veikta kratīšana, kuras laikā likumsargi atrada un atsavināja 125 litrus nelegālā alkohola, 200 litru nelegālās degvielas un 4500 nelegālo cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

63 gadus vecais aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221./2 trešās daļas – par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tāpat aizturētais vīrietis administratīvajā kārtā tiks saukts pie atbildības par nelegālo cigarešu un degvielas realizāciju.

Tajā pat dienā, 6. augustā, tiesa aizturētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – policijas uzraudzību.