Preses relīzes
Skapītis ar atvērtām durvīm, iekšā redzami vairāki cigarešu bloki

28. jūlijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem, veicot kontrolpirkumu, tika pārdotas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.  

Trešdien, 28. jūlijā, Bauskas novada Iecavas pagastā 1957. gadā dzimis vīrietis likumsargiem pārdeva cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Veicot procesuālās darbības kriminālprocesa ietvaros kopumā tika izņemtas vairāk nekā 3660 cigaretes „Winston” bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Jāpiebilst, ka vīrietis ir iepriekš nesodīts un šobrīd viņam piemērots statuss – persona, pret kuru sākts kriminālprocess. Vienlaikus atgādinām, ka atbilstoši Krimināllikuma 221.6 pantam par nelegāli izgatavotu (ražotu) vai tādu tabakas izstrādājumu, kuri nav marķēti ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām realizāciju nelielā apmērā, ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā, var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.