Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Projekts Nr.VP/IDF/2018/6 “Kriminālistikas pārvaldes ekspertīžu laboratorijas informācijas sistēmas (ELIS) izveide” Drukāt

 

ES_karogs_mini.jpgEIROPAS SAVIENĪBA

Iekšējās drošības

fonds

 

Iekšlietu ministrijas Valsts policija sadarbībā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru saskaņā ar 2019. gada 22. februāra noslēgto vienošanās Nr.VP/IDF/2018/6 no 2019. gada 25. februāra līdz 2021. gada 31. janvārim īsteno Eiropas Savienības Iekšējā drošības fonda (turpmāk – Fonds) 2014 – 2020 Nacionālās programmas aktivitātes “Kriminālistikas pārvaldes kapacitātes stiprināšana” ietvaros projektu “Kriminālistikas pārvaldes ekspertīžu laboratorijas sistēmas (ELIS) izveide” (turpmāk – Projekts). Projekta Nr. VP/IDF/2018/6.

Projekta mērķis ir stiprināt Kriminālistikas pārvaldes kapacitāti, nodrošinot tiešo uzdevumu izpildes procesu pāreju digitālajā vidē, izveidojot un ieviešot mūsdienīgām prasībām atbilstošu, kvalitatīvu un drošu Ekspertīžu laboratorijas informācijas sistēmu (ELIS).

Jaunā Ekspertīžu laboratorijas informācijas sistēma ļaus ciparot un uzlabot eksperta atzinuma sagatavošanas procesu, paaugstinot informācijas izsekojamības kvalitāti, kā arī ļaus uzlabot lietas materiālu, rezultātu un citu dokumentu glabāšanu vienotā platformā. Paredzēts, ka ELIS tiks integrētā vienotā eLietas platformā, kas veicinās informācijas plūsmu starp platformas moduļiem.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 517 000 EUR, kas sastāv no Fonda finansējuma 387 750 EUR apmērā un nacionālā līdzfinansējuma 129 250 EUR apmērā.

 

Projekta koordinatore:

Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Infotehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieks Olga Šeršņova.

tālr. 67208273

e-pasts: olga.sersnova@ekspertize.vp.gov.lv