Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Pateicība Drukāt

Vārds
Uzvārds
E-pasts
Pateicības teksts

Lija 2020. gada 24. aprīlis

Kļaviņa - Lozda

Mēs kopā varam daudz - pat vairāk, nekā domājam... Vissirsnīgākais Paldies un visdziļākā pateicība VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Dainim Igolniekam un viņa komandai: Marijai Fedorukai, Aldim Jurčenko, Dāvim Duļbinskim, Zintim Kārkliņam, Kasparam Dambam, Andrim Krompānam par cilvēcību, profesionalitāti un komandas darbu!!!Bērns ir atrasts! Vissvarīgākais katram cilvēkam - sava bērna dzīvība...Tas ir stāsts par jūsu atsaucību, līdzjūtību, neatlaidību un nesavtību! Tas ir izcils piemērs tam, kad Cilvēcība iet roku rokā ar Pienākumu!Patiesā cieņā, Maltas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas jomā Lija Kļaviņa - Lozda, klases audzinātāja Skaidrīte Babre.

Maija 2020. gada 5. marts

Izsaku pateicību VP VRP Valmieras iecirkņa inspektorei A.Goldbergai, ar kuras palīdzību ātri vien atrisinājām radušos problēmu. Paldies par attieksmi, uzklausīšanu un salīdzinoši sīkas problēmas (bērna pazaudēts telefons) ātru risināšanu. Pateicoties A.Goldbergai manam bērnam, nepieciešamības gadījumā, nekad nebūs bailes vērsties pie policijas darbiniekiem. Šādi darbinieki, pateicoties savai attieksmei, ceļ VP prestižu un uzticību iedzīvotāju acīs. Liels paldies par sirsnību, tajā pašā laikā profesionāli pildot dienesta pienākumus.

Armands 2020. gada 7. februāris

Vēlos izteikt pateicību policijas kapteinim Aināram Paeglim, kurš bija ļoti atsaucīgs, iecietīgs un izpalīdzīgs 24.01.2020. risinot radušos CSN situāciju pie Dreiliņu apļa.

2020. gada 15. janvāris

Jānis

Piederīgie vēlas izteikt lielu pateicību Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa kārtībniekiem Jānim Dzenim un Signei Agnesei Bumbierei,kuri š.g. 07.janvārī izsaukumā Rumbas pag. Ķīkās bija klāt pie durvju atvēršanas,kur bija nepieciešama palīdzība vecam sirmgalvim un spēja pārliecināt šo veco cilvēku doties pie ārsta,lai saņemtu palīdzību,gan palīdzēja piederīgiem psiholoģiski šo lietu uztvert mierīgi un rīkoties atbilstoši situācijai.Šajā gadījumā cietušais tika nogādāts ārstniecības iestādē ,kur saņēma nepieciešamo palīdzību. Ar cieņu Jānis.

2019. gada 16. decembris

Ija

Rīgas 2. pamatskolas skolēni grib pateikt lielu paldies VP RRP Rīgas Centra iecirkņa darbiniekiem Marijai un Līgai un citiem, arī VP kinologiem ar suni, par organizēto 28.11.2019. gadā pasākumu. Pateicoties Valsts policijas darbiniekiem skolēni varēja iepazīties ar policijas un kinologu profesiju, bija aizraujoši un interesanti. Liels paldies!

Jūlija 2019. gada 4. decembris

Jūlija

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību un rast iespēju piešķirt apbalvojumu valsts policija patruļpolicija 7.rota policistam ( Andrejs Kovaļevs un Valdis Ivanovs) par profesionālu un cilvēcīgu attieksmi pildot savus darba pienākumus izsaukumā. š.ģ 04 decembrī ( 00:30) Rīga, Kr. Valdemāra 77. Vēlos pieminēt arī to, ka uz notikuma vietu ieradās ļoti operatīvi un profesionāli tika darīts savs darbs.Sirsnīgs un silts paldies par ātru reağēšanu,palīdzību un labām ziņām, meklējot pazudušu tuvinieku! Paldies darbiniecei,kura uzklausīja,zvanot uz 110, paldies darbiniekiem ( dežurdaļa inspektors- Leila Behmane). Liels,liels paldies.Ar cieņu, Jūlija

Raimonds 2019. gada 3. decembris

Raimonds

Labdien!Vēlējos izteikt pateicību, VP darbiniekiem, kas pieņēma zvanu 03.12.2019., sirsnīgi uzklausīja ( ap 15:00 pa tālruni ) , un VP darbiniekam kas ieradās pie man pazīstama cilvēka uz mājām Juglā ( Vangažu ielā ) ap 16:00 pieņemt iesniegumu, jo cilvēkam bija veselības problēmas un grūtības pašam nokļūt uz iecirkni uzrakstīt iesniegumu.Uzskatu šo par lielisku attieksmi un klientu laipnas un atsaucīgas apkalpošanas paraugu, kas laikā, kad VP ir zināms personāla trūkums un darbiniekiem ir liela slodze... ir tieśām ļoti apsveicami.

Uģis 2019. gada 29. novembris

Uģis

Paldies Ceļu policijai, jau otro rītu ir kārtība un normāla satiksme Mangaļu prospektā pie pagrieziena (apgriešanās vietā) uz Ezera ielu.Ceru ka Ceļu poslicija regulāri apmeklēs šo vietu, jo vairākkārt ir redzētas bīstamas situācijas pārkāpēju dēļ.Paldies!

Līna 2019. gada 27. novembris

Līna

Vēlos izteikt sirsnīgu patiecību Rīgas Brasas policijas iecirkņa dežūrdaļai.16.11.2019 ap plkst.9:30 bija atrasta soma ar visām mantam.Liels paldies!

2019. gada 17. novembris

Ervīns

Pateicība Jānim Pārumam policistam par labu dārbu Valmiera! Un ka ir sirsnīgs onkulis man un ka ievero visus policista tiesības!

2019. gada 13. novembris

Andrejs

Izsaku sirsnīgu pateicību Diānai (diemžēl nezinu uzvārdu), kas strādā Gaujas 15, 329. kabinetā, iesniegumu pieņemšanā. Sava darba izpildē Diāna cenšas tiešam palīdzēt, nevis sekot birokrātiskam algoritmam. Ļoti patīkami pārsteigts par tādu iesaistīšanas, atbildības un kompetences līmeni. Tādi darbinieki tiešam uzlabo Policijas imidžu iedzīvotāju acīs. Ļoti ceru ka nākotnē Policijā būs vairāk un vairāk tādi profesionāli

2019. gada 5. novembris

Lana

Mežciema pamatskolas 4.c klases skolēni un klases audzinātāja Lana Pužule grib pateikt lielu paldies Valsts policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Uģim Līcim, kurš palīdzēja karjeras nedēļas ietvaros organizēt interesantu ekskursiju uz VP RRP Rīgas Centra iecirkni, lai tiktos ar Valsts policijas darbiniekiem un iepazītos ar policijas darbinieku profesiju.

2019. gada 5. novembris

Ēriks

Izsaku ļoti lielu PALDIES policistam Raimondam Dubultam par profesionālu un cilvēcīgu attieksmi pildot savus darba pienākumus izsaukumā š.g. 2.novembra pēcpusdienā uz Jūrmalas gatvi 91, Rīgā ! Atzinīgus vārdus šis policists ir pelnījis vēl viena iemesla dēļ, jo krasi atšķīrās viņa darba profesionālisms no 112 un 113 dienestu kolēģiem!!! Lai varāk būtu tādu POLICISTU!!!

2019. gada 5. novembris

Lana

Mežciema pamatskolas 4.c klases skolēni un klases audzinātāja Lana Pužule grib pateikt lielu paldies Valsts policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Uģis Līcim, kurš palīdzēja karjeras nedēļas ietvaros organizēt interesantu ekskursiju uz VP RRP Rīgas Centra iecirkni, lai tiktos ar Valsts policijas darbiniekiem un iepazītos ar policijas darbinieku profesiju.

2019. gada 1. novembris

Inga

Izsaku milzīgu paldies policistei Renātei Polei par novadīto lekciju pirmklasniekiem "Sargā sevi un savas mantas" Ziepniekkalna vidusskolā! Lekcija bija interesanta,izzinoša un vajadzīga. Laba sadarbība ar skolēniem! Paldies!

2019. gada 25. oktobris

Ēriks

Vēlos izteikt sisrsnīgu pateicību Rīgas Ķengaraga policijas iecirkņa dežūrdaļai. 25.10.2019 vakarpusē gadījās nozaudēt maku, iecirkņa darbinieki operatīvi sazinājās ar manu darba devēju un pusstundas laikā mans maks jau bija pie manis, saņemts no dežūrdaļas iecirkņa atsaucīgajiem darbiniekiem. Liels PALDIES!

2019. gada 12. septembris

Mārtiņš

Paldies, ka ņemat beidzot ciet Gustava Zemgala gatves un Brīvības gatves krustojumā stāvošos. Malači!

2019. gada 15. augusts

Annija

Sveiki! Vēlos izteikt no sirds patiesu pateicību un iespēju piešķirt apbalvojumu Rīgas rajona Valsts policijas darbiniekiem par cilvēcisku attieksmi un palīdzību. Š.g 14.augustā ap plkst. 21.10 notika ceļu satiksmes negadījums, kā rezultāta ietekmē mana auto akumulators izlādējās, līdz ar to nebija iespēju auto piedarbināt. Policijas darbinieki šajā situācijā nepalika vienaldzīgi, bet gan paši piedāvāja savu palīdzību. Kopīgiem spēkiem auto tika iestumts un piedarbināts. Kaut arī pats notikums izraisīja nepatīkamas emocijas, šie divi darbinieki, sniedzot palīdzīgu roku, lika pasmaidīt un noticēt, ka cilvēcīgums nekur nav pazudis. Vēlos pieminēt arī to, ka uz notikuma vietu ieradās ļoti operatīvi un profesionāli tika darīts savs darbs. Liels paldies jaunākajam inspektoram Raivo Oņeginam un viņa kolēģim, kura vārdu diemžēl nepaspēju uzzināt!

2019. gada 22. jūlijs

Edmunds

Sveiki! Vēlos pateikties Rīgas Zemgales un Kurzemes rajona Valsts policijas policistiem par operatīvo laupītāju aizturēšanu 21.07.19 no plkst. 18:30 līdz 21:00. Tās abām maiņām kuras palika notikuma vietā gaidot otro maiņu un gaidot ekspertus. Paldies puišiem par pacietību un operativitāti. Paldies abām inspektorēm, kas pieņēma liecības/iesniegumus!

2019. gada 22. jūlijs

Jānis

Vēlos izteikt vidziļāko pateicību un rast iespēju piešķirt apbalvojumu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram Jānim Kundziņam, kurš 2019.gada 17.jūlijā ir operatīvi ieradies uz izsaukumu. Iepriekš minētā Valsts policijas amatpersona ir rīkojusies profesionāli, nosargājot gan manu, gan citu cilvēku drošību un dzīvību. Policijas darbinieks, neskatoties uz darba apstākļiem, ir ievērojis likumību, humānismu, palīdzējis iedzīvotājiem un nav pārstājis cīnīties par taisnīgumu un godīgumu.

2019. gada 21. jūlijs

Sanda

NMPD 450.brigāde, kas dežūrēja Prāta Vētras koncērtā 20.jūlijā Liepājā, izsaka lielu pateicību policistam, kas atradās blakus savā busā VW crafter netālu no galvenās stadiona ieejas. Ļoti izpalīdzīgs, atsaucīgs policists, lieliski sastrādājāmies un bija blakus neatliekamā situācijā, darija un atbalstīja cik vien varēja no savas puses. Liels paldies! Vairāk tādus profesionāļus.

2019. gada 09. jūlijs

Oļegs

Labdien.Esmu cietis no zadzības.Gribu izteikt pateicību un rast iespēju piešķirt apbalvojumu Latgales reģiona pārvaldes, Daugavpils iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas inspektoriem un priekšniekam, par izcilo, ātro un operatīvo darbu veicot savus pienākumus, ar augstu profesionalitāti, gan sabiedrības, gan valsts labā. Tāds profesionāls darbs, stiprina policijas pozitīvo tēlu iedzīvotāju acīs. Gribu vērst uzmanību policijas pārvaldes vadībai, vienmēr motivēt darbiniekus, lai policisti nezaudētu savu profesionālismu un gribu palīdzēt sabiedrībai.Ar Cieņu, Oļegs 

2019. gada 30. jūnijs

Ināra

Izsaku vislielāko pateicību Valsts policijas policistam Mārtiņam Balgalvim, kas 27.06.2019g.dežūrēja pie Saimas un bija atsaucīgs uz manu lūgumu palīdzēt.Es būtu nonākusi patiešām sarežģītā situācijā, ja viņš nebūtu man operatīvi palīdzējis.Gods un slava, ka ir tādi policisti!Vislielākais paldies!

Ināra

2019. gada 10. jūnijs

Inga

Jelgavas iecirkņa priekšniecei T. Flanderei, vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram Andrejam Maslakam par mana nozagtā velosipēda atgūšanu.Liels paldies inspektoram par atbildīgu pienākumu veikšanu un profesionalitāti. Paldies par darbu. Ar cieņu, Inga

2019. gada 4. jūnijs

Ruta

PATEICĪBA VP RRP Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoreiNatālijai JurkjaneiVēlētos izteikt pateicību Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei Natālijai Jurkjanei, veicot pirmstiesas izmeklēšanu par krāpšanas faktu.Kriminālpolicijas nodaļas inspektores Natālijas godprātīgā un atbildīgā attieksme pret darbu, veicot pirmstiesas izmeklēšanu mana kriminālprocesa ietvaros, un pierādot vainīgās personas nodomus un vainu, kalpo par paraugu citiem Valsts policijas darbiniekiem, kā arī nes labu slavu Valsts policijas darbam kopumā! Inspektores ieguldījums darba procesā ir nenovērtējams, viņa nebija vienaldzīga pret savu dienesta pienākumu pildīšanu, līdz ar ko es kā cietušā puse, izsaku sirsnīgu pateicību inspektorei, ka neskatoties uz darba apstākļiem, viņa nav pārstājusi cīnīties par taisnīgumu sabiedrības interesēs!Ar cieņu,Ruta.

2019. gada 2. jūnijs

Markuss

Pateicos Ādažu pilsētas policistiem. Neskatoties uz Gaujas svētku cilvēku stāvokli, policisti, pa tiešām, bija pieklājīgi, komunikabli un dara darbu ar prieku, pat tādā stundā! Kaut biežāk būtu tik pieklājīgi un toleranti policisti! Paldies, turās!

Janis 2019. gada 26. maijs

Dzenitis

Gribeju pateikt lielu paldies limbazu celu policijas darbiniekam kurs patrulejot aloja-limbazi starp 00:00-1:00 nebija vienaldzigs pie celmala stavosas masinas ar degosam avarijas gaismam piestajot un uzzinot ka ar masinu ir problemas piedavajas aizvest manu gimeni lidz majam (sievu un berninus).velreiz paldies esam veiksmigi tikusi majas

2019. gada 2. maijs

Māris

Es vēlējos izteikt lielu pateicību savā un savas meitas (1.gr invalīdes) vārdā VP Talsu ceļa policijas darbiniekiem Jānim Puriņam un Mārim Jansonam par saprotošu un cilvēcisku attieksmi pildot savus dienesta pienākumus š.g. 14.aprīlī Talsu pilsētā. Paldies viņiem un lai vairāk mūsu sabiedrībā ienāk sapratne kopā ar likumu ievērošanu! Ar cieņu, Māris.

2019. gada 24. aprīlis

Aldis

Liels paldies Jelgavas celu policijas darbiniekiem par palidzibu saskanota protokola noformesana Riekstu cela negadijuma.

2019. gada 23. aprīlis

Aiva

Sirsnīgs un silts paldies par ātru reağēšanu,palīdzību un labām ziņām, meklējot pazudušu tuvinieku! Paldies darbiniecei,kura uzklausīja,zvanot uz 110, paldies darbiniekiem (acīmredzot,no Daugavgrīvas ielas iecirkņa), kuri pārbaudīja atrašanās vietu un piezvanīja! Liels,liels paldies.

2019. gada 21. aprīlis

Inese

Paldies VP Cēsu iecirkņa inspektorei Lāsmai Pometko par cilvēcīgu sapratni un profesionālo kompetenci!

2019. gada 17. aprīlis

Līga

Liels Liels Paldies Teikas policijas iecirkņa inspektorei un visai komandai par atbalstu, sapratni un operatīvu rīcību situācijā, kad pazudis bērns. Profesionāļi un sava aroda meistari!

2019. gada 26. marts

Dace

Vēlējos pateikt paldies Saldus ceļu policijas darbiniekiem, kas šodien, 26.03.19 palīdzēja. Gadījās, ka braucot stàvvietā, aizķēru un noskrāpēju citu mašīnu. Tā kā īpašnieku sagaidīt nevarēju un arī apdrošinātājiem kontaktu nebija, palīdzēja noskaidrot īpašnieku un sazināties, kā arī palīdzēja tikt galā ar saskaņoto protokolu. Vienu no policistiem sauca Uldis, otram gan vārdu nepiefiksēju. Tiešām, liels, liels paldies!

2019. gada 26. marts

Dace

Vēlos izteikt pateicību Olaines policijas inspektorei Indrai Indriksonei par ieguldīto darbu man izkrāptā mobilā telefona atrašanā un atgūšanā! 2018. gada oktobrī portālā Andele mandele man tika izkrāpts iPhone7. Īsti pat neticēju, ka savu telefonu atgūšu, taču nevēlējos, lai vēl kāds cieš no šādas krāpšanas shēmas, tādēļ izlēmu rakstīt iesniegumu policijā.Šodien savu telefonu atguvu. Esmu guvusi labu mācību UN ļoti pozitīvu pieredzi “sadarbojoties” ar valsts policiju. Paldies par jusu darbu un pozitīvo sadarbību! Lai izdodas arī turpmāk!

2019. gada 17. marts

Agnese

Paldies, atrada maku ar visu saturu un atveda uz mājām. Liels,paldies!

2019. gada 11. marts

Karīna

Vēlos izteikt lielu pateicību 2 policijas darbiniekiem, kuri 11.03.ap 21:00 pieņēma izsaukumu Eksporta ielā. Abi darbinieki bija tik ļoti profesionāli un zinoši savā darbā, un izturējās ļoti jauki un bija ieinteresēti situācijā un palīdzēt to atrisināt. Attieksme un darbs bija daudz labāk kā būtu bijis gaidīts. Šī situācija bija salīdzinoši nenopietna, un ja reiz bija tik lielisks darbs tādā, ir prieks, ka ir šādi darbinieki, kuri šādā veidā tiek galā ar nopietnām situācijām un palīdz sabiedrībai. Vēlreiz liela pateicība par to, ko sniedzat sabiedrībai!

2019. gada 4. marts

Daiga

Liels paldies 611.ekipāžas darbiniekiem Jānim Junkuram un Mārtiņam Bukovskim par ātru un operatīvu darbošanos!

2019. gada 2. marts

Astra

Labdien!Trešdien 27.februārī ap plkst.14:40 Jūrmalā, Slokas dzelzceļa stacijā uz perona gaidot vilcienu, negaidīti kāds vīrietis no manas rokas somas izvilka naudas maku un uzsāka bēgšanu. Nekavējoties ar līdzcilvēku atbalstu tika izsaukta Jūrmalas pašvaldības policija, tuvākā dežurējošā brigāde noreaģēja zibenīgi un kopīgi devāmies meklēt iespējamo vainīgo, kurš veiksmīgi tika atrasts, aizturēts un nodots Valsts policijas rīcībā. Liels bija mans pārsteigums, ka jau tās pašas dienas vakarā saņēmu informāciju no Valsts policijas, ka vainīgais ir identificēts un mans nozagtais maks ir atrasts.No visas sirds vēlos izteikt dziļu pateicību Jūrmalas pašvaldības policijas darbiniekiem un Valsts policijas inspektoriem, izmeklētājiem, operatīvajiem darbiniekiem, ekspertiem un visiem kas bija iesaistīti šīs lietas risināšanā. Pateicos par darbinieku atsaucību, cilvēcīgo attieksmi un par profesionālo, operatīvo un pašaizliecīgo rīcību. Man ir patiess prieks un lepnums, ka mūsu pilsētā strādā tik profesionāli un atsaucīgi darbinieki, varu apgalvot, ka varam justies droši! Lai jums visiem veicas turpmākajā darba gaitās.Paldies jums.Astra

Agnese 2019. gada 28. februāris

Paldies ceļu policijas darbiniekiem, kuri vakardien apturēja manu auto, lai brīdinātu, ka automašīnai nedeg aizmugurējās gaismas. Paldies par saprotošo, pamācošo un laipno attieksmi!

2019. gada 11. februāris

Ilze

Vēlamies izteikt vissirsnīgāko pateicību policijas darbiniekiem, kuri sestdien, 9. februārī, ap 17.00-18.00 pildīja pienākumus Dzirnavu ielas posmā starp Čaka un Birzneka-Upīša ielām. Man no jumta uz galvas uzkrita ledus gabals, policisti operatīvi izsauca neatliekamo medicīnīsko palīdzību, ļāva man atgulties savā automašīnā, kamēr tā ieradās, kā arī operatīvi novirzīja cilvēkus nost no bīstamā ielas posma. Tāpat, kamēr gaidījā NMP, vairākkārt apvaicājās par veselības stāvokli. Lūdzam rast iespēju izteikt pateicību šiem policistiem. Tik žēl, ka šajā apmulsumā nepavaicājām vārdus. Vissirsnīgākais paldies viņiem! Cieņā, Ilze Uščina

2019. gada 28. janvāris

Ieva

Vēlamies izteikt dziļu pateicību Valsts policijas darbiniekiem, kuri sestdien 26.janvārī vakarpusē steidzās palīgā neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta darbiniekiem , lai sniegtu palīdzību sirmai kundzei Rīgā, Tērbatas ielā, kura nebija spējīga atpazīt ne tuviniekus, ne arī izkļūt no istabas, kurā pati bija ieslēgusies un kļuvusi agresīva.Policijas darbinieki ļoti smalkjūtīgi un atbildīgi palīdzēja nogādāt slimnieci Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Vienlaicīgi vēlamies pateikties par iejūtīgo attieksmi pret slimnieces radiniekiem, pārliecinoties, vai slimnieces rīcība un transportēšana uz slimnīcu nav atstājusi sekas.

2019. gada 21. janvāris

Laima

Paldies Valsts policijas darbiniekiem,kuri 21.janvārī pie Ostmalas palīdzēja uzstumt mašìnu. Ļoti laipni un izpalīdzīgi darbinieki! Brauca ar Valsts policijas automašìnu (KP-2057). Vairāk šādus policistus!

2019. gada 13. janvāris

Līga

Izskakam pateicibu par operetetivu ricibu atrada manu pamati 20 minushu laika... novelam ar visu gimeni veselibu un jauno gadu...... 13.01.2018 15:00 atveda majas.... ridzinieki un visa selijas pagasts

2018. gada 19. decembris

Evija

Gribu no sirds pateikties par lielisku darbu vecākai inspektorei Diānai Ritcelei, kas strādā Valsts policijā Gaujas ielā 15, Rīgā. Viņas atsaucība vairo uzticību visai policijai. Paldies liels!

Karina 2018. gada 18. decembris

Kr

Большое спасибо сотрудникам Ceļu policija ,дежурившим 28.10.2018 года в Саулкрастах. К сожалению, не запомнила номер экипажа этих замечательных людей, если не ошибаюсь 3070, о чем очень жалею, иначе написала бы персональный отзыв. Они помогли убрать мой автомобиль с проезжей части, я забыла ключи на крыши авто, они слетели на трассе, фуры их размазжили в мелкие кусочки. Полицейские собрали из этих частей мой противоугонный бреллок, затем меня Отвезли до дачи, за запасным ключом , а потом помогли и запустить двигатель. Со мной в машине была 2 месячная малышка, так они сразу велели мне отнести ее к ним в машину, чтобы не замёрзла. Прокопались они со мной 2,5 часа. Так, что с дачи до дома мы добрались только благодаря этим настоящим мужчинам. Еще раз спасибо!!!!!!

Dace 2018. gada 16. oktobris

Labdien! Gribētu izteikt pateicību Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem - Daigai, Kalvim, Andrim, kuri 2018.gadā no 12.oktobra uz 13.oktobra nakti plkst. 1:00 reaģēja un ieradās uz izsaukumu Lielā Ezera ielas 5 apkaimē. Paldies policijas darbiniekiem par sapratni un neatlaidību radušās situācijas risināšanā. Sadzīves ķildas un izsaukumi mēdz būt dažādi, arī nevajadzīgi, bet šie darbinieki pierādīja savu profesionalitāti, lai atrisinātu konfliktu, piedāvājot savu risinājumu un palīdzību. Tuvojās Latvijas valsts simtgade un ir prieks, ka mūsu valsti veido tieši šādi cilvēki, ka sabiedrība var paļauties uz policiju, nevis baidīties un tikt biedētiem ar policijas darbiniekiem. Lūdzu rast iespēju izteikt pateicību šiem minētajiem Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem.

Iveta 2018. gada 26. septembris

Egle

Vēlos izteikt pateicību Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa vecākajam inspektoram Dzintaram Indriksonam par vairākkārtēju palīdzību konfliktu risināšanā ar agresīviem kaimiņiem, kuri traucē mājas iedzīvotāju mieru. Paldies par atsaucību un palīdzību ne tikai darba laikā, bet arī brīvdienās.

serjoga31 2018. gada 23. septembris

Plisko

хочу выразить огромную благодарность как наша полиция работает хочу пожелать им и дальше таком темпе работать я сам мечтаю стать полицейским это моя заметная мечта

Iveta 2018. gada 21. septembris

Jaroško

Liels paldies Baložu iecirkņa darbiniekiem. Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Sandrim Zālītim un iecirkņa izmeklētājiem par operatīvu darbību un atsaucīgu darbu.

Diāna 2018. gada 20. septembris

Grebeņikova

Liels paldies Ugāles pagasta inspektoram Dzintaram Indriksonam par agresīvu un trokšņainu kaimiņu savaldīšanu. Paldies, ka atbraucāt gan savā atvaļinājumā, gan brīvdienās.