Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Pateicība Drukāt

Vārds
Uzvārds
E-pasts
Pateicības teksts

Zane 2018. gada 28. janvāris

Neilande

Vēlos izteikt pateicību Rīgas Ceļu policijas darbiniekiem,kuri 25.01.2018. plkst. 15:00 ieradās uz CSN izsaukumu Lidostas teritorijā, par viņu profesionālo darbību, cilvēcisko un patīkamo attieksmi, kā arī tehnisko palīdzību. Paldies,Jums, un cerams,ka vadība ņem vērā pateicības un arī materiāli stimulē Jūs turpmākajai profesionālajai darbībai. :)

Līga 2018. gada 15. janvāris

Gaile

Vēlētos izteikt pateicību Latgales reģiona Krāslavas iecirkņa Dagdas nodaļas policistiem un īpaši Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei Solvitai Borovkovai par profesionālo darbu un cilvēcīgo attieksmi!

Inga 2018. gada 13. janvāris

Aleksandras Svitinas un Guntas Svitinas vārdā izsaku pateicību Ludzas policijas nodaļai, īpašu paldies sakot Denisam Žulinam. Pateicoties Ludzas policistiem, tika atrasta māsa, kura tika sen meklēta un par kuras likteni ļoti uztraucās tuvinieki. Ludzas policisti bija patiešām atsaucīgi, pretimnākoši, labi organizēti un izdarīja ne tikai to, ko viņiem uzliek dienesta pienākumi, bet pat vairāk- rīkojās ļoti cilvēcīgi un cēli. Paldies viņiem. Tādi policijas palīdzības piemēri stiprina uzticību Valsts policijai un rada drošības sajūtu. Ar cieņu Inga, Aleksandra un Gunta

Indulis 2018. gada 10. janvāris

Eglītis

Ar patiesu cieņu vēlos izteikt pateicību, Rīgas Latgales iecirkņa Gogoļa 7 policijas darbiniekiem par sekojošo: vakar 09.01.pulkst.23.oo mani uzmodināja (mājās),un informēja,ka ir aizturēts neadekvātas uzvedības jauneklis,kurš dauzījis mūsu ģimenes auto gr 4756. Esmu pateicīgs šiem 3 darbiniekiem par operatīvo rīcību aizturot vandāli, kā arī ātri informējot mūs par notikušo (vārti un māja ar kodu). Kā arī pateicīgi tai dež. ekipāžai, kas ieradās nofiksēt (foto,protokols) notikuma vietā. Sirsnīgs paldies no Eglīšu ģimenes.

Oksana 2018. gada 10. janvāris

Sveicināti! Izsaku pateicību Rīgas Reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektorei Olgai Matīsai par korektu, īpaši iejūtīgu attieksmi(it īpaši, jo lieta bija saistīta ar bērnu) problēmas risināšanas procesā! Pateicoties inspektores profesionalitātei , tika ļoti operatīvi atrisināta mana problēma.

Sabīne 2018. gada 10. janvāris

Liels paldies policijas darbiniekiem no Jūrmalas, kas mani ar visu manu neejošo auto šodien (10.01.18) nostūma drošākā vietā.

Lubānas vidusskolas skolnieces un šoferis 2018. gada 09. janvāris

:)

IZSAKĀM MILZĪGU PATEICĪBU policistam, kurš 11.decembrī atradās Koknesē,ap kādiem 15.00 degvielas uzpildes stacijā 34;Astarte34; un palīdzēja mums atrast servisu un aizvest šoferi līdz Aizkrauklei pēc rezerves daļām un arī atvest atpakaļ. :)

Agnese 2018. gada 8. janvāris

Juškevica

Gribu izteikt milzīgu pateicību patruļpolicijas 7.rotas policistiem - Jānim Skopānam un Andrejam Kovaļovam - par lieliski sniegtu palīdzību sakarā ar manas somiņas zādzību (29.12.2017) uz Brīvības ielas, liels jums paldies par atsaucību un vēlmi tik entuziastiski dzīties pakaļ zagļiem, rezultātā viss tika atgūts, liels LIELS jums paldies :)

Jānis 2017. gada 25. decembris

Adijāns

Vēlos pateikties Liepājas policistiem, kas palīdzēja nomierināt sadzīvisko strīdu Vaiņodē (naktī no 24. uz 25. decembri), kura liecinieks es biju. Pateicos arī par to, ka izpildīja manu lūgumu pārbaudīt manu alkohola koncentrāciju asinīs lai pārliecinātos, ka es varu droši doties prom no ne pārāk drošās vietas.

Armands 2017. gada 16. decembris

Siļķēns

Sveiki,vēlētos pateikt lielu paldies Rīgas Brasas iecirkņa kriminālprocesa nodaļai,kas šodien(16.12.2017)ātri reaģēja un bija saprotoši,pretimnakoši,un visu izdarīja augstakajā līmeni,un zagtās mantas ir atgūtas,un kriminālprocess uzsākts,tiešam visu cieņu viņiem,viņi godam ir pelnijuši apbalvojumus un vairāk tādu kā viņu,ar cieņu Armands

Anita 2017. gada 5. decembris

Valdemāre

Sveicināti! Izsaku pateicību automašīnas 34;Subaru34; ar valsts Nr. GO3608 ekipāžai par operatīvo un profesionālo rīcību, kā arī cilvēcīgo attieksmi, risinot situāciju, kas radās šovakar CSNg rezultātā Krustabaznīcas un Viskaļu ielu krustojumā. Paldies un veiksmi turpmākajā darbā! Ar cieņu, Anita Valdemāre

Linards 2017. gada 8. oktobris

Vēlos pateikties Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona 11.rotas jaunākajam inspektoram Ģirtam Zusteniekam, kurš vakar (07.10) patrulēja ap 15:20 uz Melderu ielas, Jūrmalā par cilvēciski godpilno attieksmi attiecībā pret mani (ne tikai kā autovadītāju, bet arī kā Cilvēku). Ar atzinību vērtēju viņa kā amatpersonas sagatavotību, psiholoģisko nosvērtību un saprotošo attieksmi pret manis izdarīto ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, piemērojot 1498 panta 4.daļu , izsakot brīdinājumu. Patiesā cieņā, Linards Tračums.

Ilona 2017. gada 22. augusts

Katlāpe

Vēlos izteikt savu pateicību operatīvajai grupai, kas šodien 10.45 ieradās uz notikuma vietu Ieriķu ielā. Diemžēl, neatceros nevienu no uzvārdiem, bet ļoti ceru, ka ir iespējams, tos noskaidrot un pateikties viņiem.Operatīva,atsaucīga rīcība, patīkama attieksme, pozitīva pieredze. Ar cieņu, Ilona.

Dace 2017. gada 10. augusts

Pauliņa

Vēlos vēlreiz teikt sirsnīgu paldies Valsts policijas Limbažu iecirkņa policistam A.Zagorskim(cerams nekļūdos) par reakciju, sapratni, rūpēm un atbalstu, situācijā, kad manis vadītā automašīna tehnisku iemeslu dēļ Limbažu pilsētas Dzelzceļa un Cēsu ielas apļveida krustojumā tehnisku iemeslu dēļ nevarēja piedalīties ceļu satiksmē. Patiešām pozitīva pieredze! Cieņā, Dace Pauliņa.

NMPD RRC 113.brigàde 2017. gada 1. augusts

Neatliekamās palīdzības dienesta 113.brigāde izsaka pateicību un novēl izturību, veselību un veiksmi VP Brasas iecirkņa policistiem Korņijenko un Kaugaram (cerams uzvārdi bez klūdām) par operatīvu sadarbību. Paldies Jums!

Vietējais 2017. gada 21. jūlijs

Iedzīvotājs

Liels paldies policistiem, kuri bija parādījušies uz Getliņu ielas, jo tur darās šausmu lietas. Fūres nepalaiž garām no NPD Properties negalvenā ceļa izbraucot transportu, kas brauc pa Getliņu ielu, jo viņi ir lieli un vienmēr steidzas. Ceļa zīmju ar ātruma ierobežošanu nav, tādēļ pat pie pagriezieniem daži brauc ar 100 km/h. Brīvdienās notiek dragreisi u.t.t. Visu Jums labāk nemaz nezināt.

Antra 2017. gada 14. jūlijs

Brūvere

Izsaku lielu patecību Kurzemes reģionālās pārvaldes Ventspils iecirkņa policistam Dzintaram Indriksonam par operatIvi rīcību manas nozagtās mantas atgūšanā.Liels paldies.Patiesā cieņā Antra Brūvere.

Antra 2017. gada 19. jūnijs

Putekle

Labdien!Vēlos izteikt lielu pateicību par korektu un operatīvu manas problēmas risināšanu VP RRP Rīgas Latgales iecirkņa darbiniekam Bobrovam(ja pareizi atceros šī darbinieka uzvārdu)!Ar cieņu !Antra Putekle

Sergejs 2017. gada 26. aprīlis

Budanovs

Gribeju izteikt pateicibu policijas iecirknim kurs atrodas Matisa iela, par loti izteiktu profesionalismu teicamo problemu risinasanas iemanam. Kuri palidzeja noregulet problemu ar necenigiem irniekem no Indijas, kuri negribeja maksat ires maksu. Liela ciena Lubina kungam un K. Cipolam!

Evita 2017. gada 26. aprīlis

Dakse

Paldies Valsts policijas Alfas komandai, kura vakar 25.04.17. operatīvi iesaistījās pansionāta 34;Ciāna34; klientes Svetlanas Bondarenko (klientei ir Alchemera Demence, nav komunikācijas spēju) meklēšanā. Kliente tika atrasta un nogādāta Āgenskalnā. Milzīgs paldies! Diemžēl nepaspēju pajautat puišu vārdus. Klientes atgādāšanas laiks ap 19:30. Lūdzu nododiet viņiem pateicību!

Ar cieņu SAC Ciāna direktore Evita Dakse 

Gundars 2017. gada 18. aprīlis

Strautmanis

Sirsnīgs paldies Ceļu policijas ekipāžai (automašīnas valsts Nr. KO-9302),kura vakar, 12.04, ap 18:30 dežūrēja pie Latvijas Mākslas akadēmijas ēkas,par saprotošu attieksmi pret manis izdarīto ceļu satiksmes noteikumupārkāpumu piemērojot principu 34; konsultē vispirms34; .Patiesā cieņā,Gundars Strautmanis.

Evita 2017. gada 3. aprīlis

Dakse

Vēlos pateikt Paldies diviem brīnišķīgiem policistiem, kuri šodien apturēja manu transporta līdzekli pie K.Barona ielas 13/15 pl.16:25, lai pateiktu, ka mašīnai ir tehniskas problēmas, iedeva savu mobilo telefonu, lai varu sazināties ar meistaru. Paldies Jums! Svētīgu nedēļu vēlot, ar cieņu Evita Dakse

Katrīna 2017. gada 1. aprīlis

Katrīna

2x ir nācies saukt policiju - par naktī iebuktētu auto un drausmīgiem kaimiņiem. Abas reizes policijas darbinieki ļoti operatīvi ar visu tika galā. Liels paldies Jums par drošības sajūtu!

Santa 2017. gada 29. marts

Šaudena

Gribu izteikt milzīgu pateicību Valsts Policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem par operatīvas palīdzības sniegšanu un īpaši iejūtīgu attieksmi problēmas risināšanas procesā! Pateicoties šiem lieliskajiem darbiniekiem, tika ļoti operatīvi atrasta mana tēva automašīna. Turpmāk visiem iesaku nebaidīties vērsties Valsts Policijā arī netradicionālās situācijās, jo jums pilnīgi noteikti palīdzēs. Vēlreiz liels paldies visiem, kuri man palīdzēja 28.03.2017. plkst.23:00, Daugavgrīvas ielā 32!

guntars 2017. gada 21. marts

Spors

Pateicos,ka beidzot Skriveros 3 ekipazas,Kartibas P ,CP -1, sak izkert dzerajus, mangotajus, zaglenus. Savadak Iecirkna inspektore uz 7 pagastiem to nespeja. Bijusais milicis

Baiba 2017. gada 18. marts

Kļaviņa

Paldies ceļu policijas darbiniekam, kurš 18.martā noformēja CSN Biķernieku un Lielvārdes krustojumā — par sapratni, cilvēcīgu un mierīgu attieksmi!

Astra 2017. gada 13. marts

Kurme

Izsaku lielu pateicību Valsts Policijas Kārtības policijas Brasas iecirkņa 172.ekipāžai - tās vecākā - Sergeja Kuzņecova vadībā par sniegto palīdzību 11.marta vakarā Skolas ielā.Izcils darbs!

Māris 2017. gada 12. marts

Viesturs

Vēlos izteikt pateicību Virsnieka vietniekam Artūram Ahramejevam (strādāja naktī no 11. uz 12. martu pie lidostas Rīga) par profesionālu un operatīvu rīcību, kā arī par sapratni.

Liene 2017. gada 4. marts

Radziņa

Liels paldies Ceļu policijas ekipāžai (no visa notiekošā pat vārdus nepajautāju), kuri 3.martā pēc plkst.9 pie Krasta ielas nr.40 noformēja CSN. Paldies par Jūsu iejūtību un sirsnību - cilvēcību!

Rihards 2017. gada 11. februāris

Mašārs

Liels PALDIES! Ogres ceļu policistiem kuri strādāja, naktī no 1. Uz 2.februāri! Nēatstāja studentu nelaimē ar salūzušu auto, un palīdzēja salabot to braukšanas kārtībā!

.. 2017. gada 7. februāris

..

PALDIES !XOTEL SKAZATJ SPASIBO ZA BOMOW4 S BEREMENNOJ ZENOJ . 13 EKIPAŹU SPECROTA .S 13 TRASSI RIGA ELGAVA .

Andris 2017. gada 4. februāris

Metlovs

Paldies par operativu rīcibu visiem Bauskas polcistiem ,kas piedalijās 14 gadīgā pusaudža Kristapa Zariņa meklēšanā Vecumnieku novadā 01.02 2017

Anastasija 2017. gada 14. janvāris

Jegorova

Не знаю,примите ли вы благодарность на русском... но все равно напишу! Меня сегодня остановили на Крустпилс в 8.30 где то... в трубочку дула... кому дула-Не знаю!Но это самый лучший экипаж,который мне встречался когда либо!! ! Ребята с хорошим настроением и мне подняли на весь день!!!! Побольше бы таких !!!! :) если Можно,отпишите их имена!!! :)

Matīss 2016. gada 21. decembris

Linde

Pateicamies par palīdzību pazuduša tuvinieka meklēšanā Priekules policijas darbiniekiem -Ainaram Auzniekam, Mārim Slaidiņam, Oļegam Strjukam un īpaši Armandam Polim, kurš viņu atrada un nogādāja pie tuviniekiem! Paldies no atrastās sievietes radiniekiem!

Gunta 2016. gada 24. septembris

Timermane

Paldies Ogres policijas darbiniekiem un Baldones glabsanas dienestam, kas operativi piedalijas pazudusas sievietes meklesana Tomes mezos 24.septembra vakara. Lai jums vienmer mozs gars!

Iveta 2016. gada 19. septembris

Krilova

Vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Latgales reģiona Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvaldes 2. policijas iecirkņa vecākajam inspektoram Aleksandram Veļičko par profesionālu un operatīvu rīcību krāpniecības mēģinājuma novēršanā. Liels paldies! Ar cieņu, Iveta K.

Morento, SIA 2016. gada 6. septembris

Izsaku pateicību ceļu policijas darbiniekam Ģ.Zvaigznem par iejūtību, atsaucību un palīdzību 1.septembra rītā, kad pie Rīgas Teikas vidusskolas izlīdzēja ar savu mobilo telefonu, nosūtot man steidzamu dokumentu uz attiecīgo adresātu. Liels paldies! Ar cieņu, SIA Morento pārstāve Mona.

Ludmila 2016. gada 31. jūlijs

Martinova

Liela pateicība no mūsu ģimenes iecirkņa 34;Sarkandaugava34; darbiniekiem, kuri strādāja naktī no 30 uz 31.07. Mūsu 18 gadīgo meitu mēģināja izvarot vīrietis, kad viņa atnāca pēc sludinājuma pieskatīt bērnu. Viņai nācās lēkt pa logu. Atbrauca ātri, 4 mašīnas, aizturēja, atrada pistoli, kārtīgi nopratijāja, visu izdarīja ideāli. Īstie sargi!Lai Dievs atmaksā!

Dace 2016. gada 23. jūlijs

Apšvalka

Paldies policistiem SUB 529 Uzkliņģim un Kuļšam par operatīvo rīcību 22.jūlija rītā Āgenskalnā Smiļģa ielā! Mūsu dzīve tagad mierīgāka un kaimiņam velosipēds atgūts! Noķets vainīgais dažas minūtes pēc izsaukuma!

Andris 2016. gada 6. jūnijs

Pūce

Labdien!Rakstu Jums patīkama parsteiguma pārņemts! Gribu izteikt milzu pateicību celu policijas ekipāžai, kas veica tranporta lidzekļu kontroli Rīgā pie Salu tilta virzienā uz Ķengaragu sā gada 6 jūnijā ap pulksten 22.15. Izcila attieksme pret darbu, Mans septiņgadigais dēls šīs ekipāžas inspekoru nosauca par ļoti “foršu“ un par paraugu citiem varas pārstāvjiem.Negaidītu, pozitīvu emociju iespaidā neiegaumēju šī Policista vārdu taču atminos vien to, ka patrulēja kopā ar inspektori.Paldies par darbu! Autovadītajs Andris.Nākamreiz kad braukšu ar Tēti vai Mammu ņemšu līdz kaut ko garšīgu - varbūt atkal satikšu to Foršo POLICISTU!!!Topošais autovadītājs Juris

Gunita 2016. gada 27. maijs

Tropiņa

Paldies par cilvēcību un operatīvu darbu policistam, kurš 26.05.2016. ap 16:36 mani uzklausīja un 16:49 atzvanīja, lai ziņotu, ka mans dēls ir atrasts. Paldies policijas ekipāžai, kura iesaistījās meklēšanā un nolaupītās mantas atrašanā. Lai arī nezinu šo cilvēku vārdus, esmu par viņiem lepna. Paldies par profesionāli veikto darbu!Ar cieņu Gunita

Miķelis 2016. gada 25. maijs

Putrāms

Vēlos pateikties Valsts policijai par operatīvu rīcību un personai, kas ziņoja par nozagtu velosipēdu. Uz policijas iecirkni devos ar velosipēda fotogrāfijām, bet mājās braucu ar savu atgūto velosipēdu. Novēlu visiem šādu pozitīvu saskarsmi ar policiju!

Inga 2016. gada 20. maijs

Zandersone

Milzīgs paldies VP RRP Rīgas Centra iecirkņa darbiniekiem par operatīvu rīcību. Ir situācijas, ar kurām cilvēki ikdienā nesaskaras un ir patīkami apzināties, ka apdraudējumu gadījumos, policijas darbinieki reaģē nevilcinoties.Vēlreiz - paldies!Ar cieņu, Inga

Dace 2016. gada 28. marts

Novohotjko

Vēlos izteikt pateicību policistiem, kuri bija izbraukumā 28.03.2016 Atlantijas ielā 30-14, par palīdzību un sapratni. Nezinu viņu vārdus,bet saku-paldies! DACE.

Gvido 2016. gada 28. marts

Stals

Vèlos izteikt pateicìbu Valsts Policijas darbiniekam, Indriksona kungam no Ventspils rajona par sniegto palìdzìbu nakts laikà, 28 martà, kurś man palìdzèja izkļùt no Piltenes meža, kur biju apmaldìjies un nevarèju sameklèt izeju no tà un nogàdàja mani lìdz Ventspilij. Paldies par profesionàlo rìcìbu !!!! Gvido.