Pateicība Pilnā versija

Vārds
Uzvārds
E-pasts
Pateicības teksts

Dace 2018. gada 16. oktobris

Labdien! Gribētu izteikt pateicību Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem - Daigai, Kalvim, Andrim, kuri 2018.gadā no 12.oktobra uz 13.oktobra nakti plkst. 1:00 reaģēja un ieradās uz izsaukumu Lielā Ezera ielas 5 apkaimē. Paldies policijas darbiniekiem par sapratni un neatlaidību radušās situācijas risināšanā. Sadzīves ķildas un izsaukumi mēdz būt dažādi, arī nevajadzīgi, bet šie darbinieki pierādīja savu profesionalitāti, lai atrisinātu konfliktu, piedāvājot savu risinājumu un palīdzību. Tuvojās Latvijas valsts simtgade un ir prieks, ka mūsu valsti veido tieši šādi cilvēki, ka sabiedrība var paļauties uz policiju, nevis baidīties un tikt biedētiem ar policijas darbiniekiem. Lūdzu rast iespēju izteikt pateicību šiem minētajiem Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem.

Iveta 2018. gada 26. septembris

Egle

Vēlos izteikt pateicību Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa vecākajam inspektoram Dzintaram Indriksonam par vairākkārtēju palīdzību konfliktu risināšanā ar agresīviem kaimiņiem, kuri traucē mājas iedzīvotāju mieru. Paldies par atsaucību un palīdzību ne tikai darba laikā, bet arī brīvdienās.

serjoga31 2018. gada 23. septembris

Plisko

хочу выразить огромную благодарность как наша полиция работает хочу пожелать им и дальше таком темпе работать я сам мечтаю стать полицейским это моя заметная мечта

Iveta 2018. gada 21. septembris

Jaroško

Liels paldies Baložu iecirkņa darbiniekiem. Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Sandrim Zālītim un iecirkņa izmeklētājiem par operatīvu darbību un atsaucīgu darbu.

Diāna 2018. gada 20. septembris

Grebeņikova

Liels paldies Ugāles pagasta inspektoram Dzintaram Indriksonam par agresīvu un trokšņainu kaimiņu savaldīšanu. Paldies, ka atbraucāt gan savā atvaļinājumā, gan brīvdienās.

EM 2018. gada 6. augusts

Хочу выразить огромную благодарность полицейским Янису Казаку и Дмитрию Гапиенко,которые во время своей не легкой службе оказались очень бдительными и внимательными! Благодаря их действиям был обнаружен почти угнаный автомобиль и все разрешилось как нельзя лучше!!! Так же полицейские Янис Казак и Дмитрий Гапиенко смогли успокоить, поддержать и обьяснить спокойно всю ситуацию и как поступать дальше. Я очень рада что у нас работают такие доблестные офицеры!!! Огромное вам СПАСИБО!

2018. gada 15. jūlijs

Uģis

Vēlos izteikt pateicību Bauskas iecirkņa policistiem Dzintaram Zundam un Svetlanai Grantiņai par cilvēcisko attieksmi un palīdzību nokļūšanai no Bauskas Kantrī festivāla, 13 un 14.jūlijā 2018., norises vietas līdz manai automašīnai.Esmu 1.grupas invalīds un pārvietošanās ir apgrūtināta. Paldies!

Agita 2018. gada 29. jūnijs

Vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vadītājam J.Bagātam un Kriminālpolicijas nodaļas vadītājam I.Rūsim, inspektoriem J. Pārumam, A.Alpeusai, Mārtiņam Zurģim, kā arī dežurantam S.Hlizovam par darbu 2018.g.21.jūnijā.Policijas darbinieku operatīva, koordinēta sadarbība novērsa mana auto apzagšanu.A.Vītola

Jevgēnijs 2018. gada 26. jūnijs

Izsaku lielu pateicību Latgales reģiona Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas izmeklētajai Ingrīdai Žurila, par operatīvu darbu zādzības atklāšanā. Paldies! Panākumus arī turpmāk.

LH 2018. gada 27. maijs

Vēlos izteikt pateicību Liepājas ceļu policistiem Intam Burkēvicam un Dzintaram Semenkovam par ātro rīcību nozagtā mobilā telefona atgūšanā 26.05.2018.

Matīss 2018. gada 19. maijs

Velos izteik pateicību ceļu policijas ekipāžai, kas pieņema ātru lēmumu(19.05.18) saistība ar berna veselības stāvokli melna ford monde transportlīdzeklī, ceļa posmā Ventspils- Rīga, pirms Talsiem.Paldies! Augsti novērtēju šadu rīcību!

Andris 2018. gada 1. maijs

Paldies policijas ekipāžai, kura palīdzēja automašīnai VOYAGER 2581GZ 28. aprīlī izkļūt no Kuldīgas svētku raditā sastrēguma. Paldies!

Andis 2018. gada 20. aprīlis

Vēlos izteikt pateicību VP RRP Rīgas Centra iecirknim, īpaša pateicība inspektoram Pāvelam Šerstovam par mana nozagtā telefona atgūšanu operatīvi un ātri. Ja līdz šim man bija uzskats, ka kut kas tik, it kā, niecīgs, kā telefons nevienu neuztrauc un iešana uz policiju, lai ziņotu par telefona zādzību ir tikai laika tērēšana, tad šodien šo uzskatu mainīju. Turpmāk, protams, centīšos būt uzmanīgāks un sargāšu savas mantas kārtīgāk, bet ja tomēr kaut kas notiks, nevilcinoties došos uz policiju. Vēlreiz paldies!

2018. gada 7. aprīlis

Vivita

Labdien! Vēlos izteikt pateicibu Liepājas valsts policijas kārtibnieku patrulai! Šodien,07.04.2018. plkst 13.20 iekļuvu CSNg, izsaku pateicību Liepājas policijas ekipāžai, kas sastādīja protokolu un izskaidroja lietas apstākļus. Paldies par profesionalu un korektu attieksmi savu darbu veicot.Ar cieņu V.

Arturs 2018. gada 2. aprīlis

Vēlos izteikt viss dziļāko pateicību VP RRP Rīgas Ķengaraga iecirkņa (Aviācijas 15) darbiniekiem (izmeklētājiem, operatīvajiem darbiniekiem, ekspertiem un visiem kas bija iesaistīti), kas strādāja no 31 marta vakara līdz 1 aprīļa pusdienas laikam. Pateicība par laipno, saprotošo attieksmi un operatīvo un pašaizliedzīgo rīcību. Tiku uz ielas apzagts, kā arī pēc tam vēl tika apzagts dzīvoklis. Tajā pašā naktī jau tika noskaidrots un aizturēts iespējamais vainīgais. Kā arī tika atrastas nozagtās lietas. Izmeklēšana vēl turpinās, bet tik laipnu attieksmi un tik pašaizliedzīgu un profesionālu darbu tiešām apbrīnoju. Vēlreiz liels paldies visiem iesaistītajiem darbiniekiem. Ceru ka Policijas vadība šādus cilvēkus arī ievēro un kaut kādā veidā novērtē. Žēl ka prese raksta vairāk par negatīvo, un par šādiem darbiniekiem reti var redzēt ziņas. Paldies un lai veicās turpmākajā profesionālajā darbā.

Silva 2018. gada 5. marts

Gavare

Paldies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas acīgajam inspektoram Voitiņam par izsmeļošo un pacietīgo skaidrojumu Daugavas šķērsošanas bīstamībai pa ledu. 5.03.pl 16.20 Lai veicās!

Evija 2018. gada 3. marts

Strazdiņa

Esmu gandarīta par Valsts policijas Liepājas iecirkņa policijas inspektoru profesionalitāti, kuri Liepājā (Bāriņu ielā 3) 2018.gada 3.marta rītā ap pulksten 7.30 situācijas risināšanā bija atsaucīgi un saprotoši, savu darbu veicot ar lielu atbildību un kvalitatīvi.

Roberts 2018. gada 3. marts

Kipurs

Vēlos izteikt pateicību VP Latgales reģiona kārtības policijas patruļdaļas rotas inspektoram Nikolajam Švecovam, par atbildību, pašaizliedzību, precizitāti un korektumu pildot savus darba un amata pienākumus.;)

Zane 2018. gada 28. janvāris

Neilande

Vēlos izteikt pateicību Rīgas Ceļu policijas darbiniekiem,kuri 25.01.2018. plkst. 15:00 ieradās uz CSN izsaukumu Lidostas teritorijā, par viņu profesionālo darbību, cilvēcisko un patīkamo attieksmi, kā arī tehnisko palīdzību. Paldies,Jums, un cerams,ka vadība ņem vērā pateicības un arī materiāli stimulē Jūs turpmākajai profesionālajai darbībai. :)

Līga 2018. gada 15. janvāris

Gaile

Vēlētos izteikt pateicību Latgales reģiona Krāslavas iecirkņa Dagdas nodaļas policistiem un īpaši Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei Solvitai Borovkovai par profesionālo darbu un cilvēcīgo attieksmi!

Inga 2018. gada 13. janvāris

Aleksandras Svitinas un Guntas Svitinas vārdā izsaku pateicību Ludzas policijas nodaļai, īpašu paldies sakot Denisam Žulinam. Pateicoties Ludzas policistiem, tika atrasta māsa, kura tika sen meklēta un par kuras likteni ļoti uztraucās tuvinieki. Ludzas policisti bija patiešām atsaucīgi, pretimnākoši, labi organizēti un izdarīja ne tikai to, ko viņiem uzliek dienesta pienākumi, bet pat vairāk- rīkojās ļoti cilvēcīgi un cēli. Paldies viņiem. Tādi policijas palīdzības piemēri stiprina uzticību Valsts policijai un rada drošības sajūtu. Ar cieņu Inga, Aleksandra un Gunta

Indulis 2018. gada 10. janvāris

Eglītis

Ar patiesu cieņu vēlos izteikt pateicību, Rīgas Latgales iecirkņa Gogoļa 7 policijas darbiniekiem par sekojošo: vakar 09.01.pulkst.23.oo mani uzmodināja (mājās),un informēja,ka ir aizturēts neadekvātas uzvedības jauneklis,kurš dauzījis mūsu ģimenes auto. Esmu pateicīgs šiem 3 darbiniekiem par operatīvo rīcību aizturot vandāli, kā arī ātri informējot mūs par notikušo (vārti un māja ar kodu). Kā arī pateicīgi tai dež. ekipāžai, kas ieradās nofiksēt (foto,protokols) notikuma vietā. Sirsnīgs paldies no Eglīšu ģimenes.

Oksana 2018. gada 10. janvāris

Sveicināti! Izsaku pateicību Rīgas Reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektorei Olgai Matīsai par korektu, īpaši iejūtīgu attieksmi(it īpaši, jo lieta bija saistīta ar bērnu) problēmas risināšanas procesā! Pateicoties inspektores profesionalitātei , tika ļoti operatīvi atrisināta mana problēma.

Sabīne 2018. gada 10. janvāris

Liels paldies policijas darbiniekiem no Jūrmalas, kas mani ar visu manu neejošo auto šodien (10.01.18) nostūma drošākā vietā.

Lubānas vidusskolas skolnieces un šoferis 2018. gada 09. janvāris

:)

IZSAKĀM MILZĪGU PATEICĪBU policistam, kurš 11.decembrī atradās Koknesē,ap kādiem 15.00 degvielas uzpildes stacijā 34;Astarte34; un palīdzēja mums atrast servisu un aizvest šoferi līdz Aizkrauklei pēc rezerves daļām un arī atvest atpakaļ. :)

Agnese 2018. gada 8. janvāris

Juškevica

Gribu izteikt milzīgu pateicību patruļpolicijas 7.rotas policistiem - Jānim Skopānam un Andrejam Kovaļovam - par lieliski sniegtu palīdzību sakarā ar manas somiņas zādzību (29.12.2017) uz Brīvības ielas, liels jums paldies par atsaucību un vēlmi tik entuziastiski dzīties pakaļ zagļiem, rezultātā viss tika atgūts, liels LIELS jums paldies :)

Jānis 2017. gada 25. decembris

Adijāns

Vēlos pateikties Liepājas policistiem, kas palīdzēja nomierināt sadzīvisko strīdu Vaiņodē (naktī no 24. uz 25. decembri), kura liecinieks es biju. Pateicos arī par to, ka izpildīja manu lūgumu pārbaudīt manu alkohola koncentrāciju asinīs lai pārliecinātos, ka es varu droši doties prom no ne pārāk drošās vietas.

Armands 2017. gada 16. decembris

Siļķēns

Sveiki,vēlētos pateikt lielu paldies Rīgas Brasas iecirkņa kriminālprocesa nodaļai,kas šodien(16.12.2017)ātri reaģēja un bija saprotoši,pretimnakoši,un visu izdarīja augstakajā līmeni,un zagtās mantas ir atgūtas,un kriminālprocess uzsākts,tiešam visu cieņu viņiem,viņi godam ir pelnijuši apbalvojumus un vairāk tādu kā viņu,ar cieņu Armands

Anita 2017. gada 5. decembris

Valdemāre

Sveicināti! Izsaku pateicību automašīnas 34;Subaru34; ar valsts Nr. GO3608 ekipāžai par operatīvo un profesionālo rīcību, kā arī cilvēcīgo attieksmi, risinot situāciju, kas radās šovakar CSNg rezultātā Krustabaznīcas un Viskaļu ielu krustojumā. Paldies un veiksmi turpmākajā darbā! Ar cieņu, Anita Valdemāre

Linards 2017. gada 8. oktobris

Vēlos pateikties Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona 11.rotas jaunākajam inspektoram Ģirtam Zusteniekam, kurš vakar (07.10) patrulēja ap 15:20 uz Melderu ielas, Jūrmalā par cilvēciski godpilno attieksmi attiecībā pret mani (ne tikai kā autovadītāju, bet arī kā Cilvēku). Ar atzinību vērtēju viņa kā amatpersonas sagatavotību, psiholoģisko nosvērtību un saprotošo attieksmi pret manis izdarīto ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, piemērojot 1498 panta 4.daļu , izsakot brīdinājumu. Patiesā cieņā, Linards Tračums.

Ilona 2017. gada 22. augusts

Katlāpe

Vēlos izteikt savu pateicību operatīvajai grupai, kas šodien 10.45 ieradās uz notikuma vietu Ieriķu ielā. Diemžēl, neatceros nevienu no uzvārdiem, bet ļoti ceru, ka ir iespējams, tos noskaidrot un pateikties viņiem.Operatīva,atsaucīga rīcība, patīkama attieksme, pozitīva pieredze. Ar cieņu, Ilona.

Dace 2017. gada 10. augusts

Pauliņa

Vēlos vēlreiz teikt sirsnīgu paldies Valsts policijas Limbažu iecirkņa policistam A.Zagorskim(cerams nekļūdos) par reakciju, sapratni, rūpēm un atbalstu, situācijā, kad manis vadītā automašīna tehnisku iemeslu dēļ Limbažu pilsētas Dzelzceļa un Cēsu ielas apļveida krustojumā tehnisku iemeslu dēļ nevarēja piedalīties ceļu satiksmē. Patiešām pozitīva pieredze! Cieņā, Dace Pauliņa.

NMPD RRC 113.brigàde 2017. gada 1. augusts

Neatliekamās palīdzības dienesta 113.brigāde izsaka pateicību un novēl izturību, veselību un veiksmi VP Brasas iecirkņa policistiem Korņijenko un Kaugaram (cerams uzvārdi bez klūdām) par operatīvu sadarbību. Paldies Jums!

Vietējais 2017. gada 21. jūlijs

Iedzīvotājs

Liels paldies policistiem, kuri bija parādījušies uz Getliņu ielas, jo tur darās šausmu lietas. Fūres nepalaiž garām no NPD Properties negalvenā ceļa izbraucot transportu, kas brauc pa Getliņu ielu, jo viņi ir lieli un vienmēr steidzas. Ceļa zīmju ar ātruma ierobežošanu nav, tādēļ pat pie pagriezieniem daži brauc ar 100 km/h. Brīvdienās notiek dragreisi u.t.t. Visu Jums labāk nemaz nezināt.

Antra 2017. gada 14. jūlijs

Brūvere

Izsaku lielu patecību Kurzemes reģionālās pārvaldes Ventspils iecirkņa policistam Dzintaram Indriksonam par operatIvi rīcību manas nozagtās mantas atgūšanā.Liels paldies.Patiesā cieņā Antra Brūvere.

Antra 2017. gada 19. jūnijs

Putekle

Labdien!Vēlos izteikt lielu pateicību par korektu un operatīvu manas problēmas risināšanu VP RRP Rīgas Latgales iecirkņa darbiniekam Bobrovam(ja pareizi atceros šī darbinieka uzvārdu)!Ar cieņu !Antra Putekle

Sergejs 2017. gada 26. aprīlis

Budanovs

Gribeju izteikt pateicibu policijas iecirknim kurs atrodas Matisa iela, par loti izteiktu profesionalismu teicamo problemu risinasanas iemanam. Kuri palidzeja noregulet problemu ar necenigiem irniekem no Indijas, kuri negribeja maksat ires maksu. Liela ciena Lubina kungam un K. Cipolam!

Evita 2017. gada 26. aprīlis

Dakse

Paldies Valsts policijas Alfas komandai, kura vakar 25.04.17. operatīvi iesaistījās pansionāta 34;Ciāna34; klientes Svetlanas Bondarenko (klientei ir Alchemera Demence, nav komunikācijas spēju) meklēšanā. Kliente tika atrasta un nogādāta Āgenskalnā. Milzīgs paldies! Diemžēl nepaspēju pajautat puišu vārdus. Klientes atgādāšanas laiks ap 19:30. Lūdzu nododiet viņiem pateicību!

Ar cieņu SAC Ciāna direktore Evita Dakse 

Gundars 2017. gada 18. aprīlis

Strautmanis

Sirsnīgs paldies Ceļu policijas ekipāžai (automašīnas valsts Nr. KO-9302),kura vakar, 12.04, ap 18:30 dežūrēja pie Latvijas Mākslas akadēmijas ēkas,par saprotošu attieksmi pret manis izdarīto ceļu satiksmes noteikumupārkāpumu piemērojot principu 34; konsultē vispirms34; .Patiesā cieņā,Gundars Strautmanis.

Evita 2017. gada 3. aprīlis

Dakse

Vēlos pateikt Paldies diviem brīnišķīgiem policistiem, kuri šodien apturēja manu transporta līdzekli pie K.Barona ielas 13/15 pl.16:25, lai pateiktu, ka mašīnai ir tehniskas problēmas, iedeva savu mobilo telefonu, lai varu sazināties ar meistaru. Paldies Jums! Svētīgu nedēļu vēlot, ar cieņu Evita Dakse

Katrīna 2017. gada 1. aprīlis

Katrīna

2x ir nācies saukt policiju - par naktī iebuktētu auto un drausmīgiem kaimiņiem. Abas reizes policijas darbinieki ļoti operatīvi ar visu tika galā. Liels paldies Jums par drošības sajūtu!

Santa 2017. gada 29. marts

Šaudena

Gribu izteikt milzīgu pateicību Valsts Policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem par operatīvas palīdzības sniegšanu un īpaši iejūtīgu attieksmi problēmas risināšanas procesā! Pateicoties šiem lieliskajiem darbiniekiem, tika ļoti operatīvi atrasta mana tēva automašīna. Turpmāk visiem iesaku nebaidīties vērsties Valsts Policijā arī netradicionālās situācijās, jo jums pilnīgi noteikti palīdzēs. Vēlreiz liels paldies visiem, kuri man palīdzēja 28.03.2017. plkst.23:00, Daugavgrīvas ielā 32!

guntars 2017. gada 21. marts

Spors

Pateicos,ka beidzot Skriveros 3 ekipazas,Kartibas P ,CP -1, sak izkert dzerajus, mangotajus, zaglenus. Savadak Iecirkna inspektore uz 7 pagastiem to nespeja. Bijusais milicis

Baiba 2017. gada 18. marts

Kļaviņa

Paldies ceļu policijas darbiniekam, kurš 18.martā noformēja CSN Biķernieku un Lielvārdes krustojumā — par sapratni, cilvēcīgu un mierīgu attieksmi!

Astra 2017. gada 13. marts

Kurme

Izsaku lielu pateicību Valsts Policijas Kārtības policijas Brasas iecirkņa 172.ekipāžai - tās vecākā - Sergeja Kuzņecova vadībā par sniegto palīdzību 11.marta vakarā Skolas ielā.Izcils darbs!

Māris 2017. gada 12. marts

Viesturs

Vēlos izteikt pateicību Virsnieka vietniekam Artūram Ahramejevam (strādāja naktī no 11. uz 12. martu pie lidostas Rīga) par profesionālu un operatīvu rīcību, kā arī par sapratni.

Liene 2017. gada 4. marts

Radziņa

Liels paldies Ceļu policijas ekipāžai (no visa notiekošā pat vārdus nepajautāju), kuri 3.martā pēc plkst.9 pie Krasta ielas nr.40 noformēja CSN. Paldies par Jūsu iejūtību un sirsnību - cilvēcību!

Rihards 2017. gada 11. februāris

Mašārs

Liels PALDIES! Ogres ceļu policistiem kuri strādāja, naktī no 1. Uz 2.februāri! Nēatstāja studentu nelaimē ar salūzušu auto, un palīdzēja salabot to braukšanas kārtībā!

.. 2017. gada 7. februāris

..

PALDIES !XOTEL SKAZATJ SPASIBO ZA BOMOW4 S BEREMENNOJ ZENOJ . 13 EKIPAŹU SPECROTA .S 13 TRASSI RIGA ELGAVA .

Andris 2017. gada 4. februāris

Metlovs

Paldies par operativu rīcibu visiem Bauskas polcistiem ,kas piedalijās 14 gadīgā pusaudža Kristapa Zariņa meklēšanā Vecumnieku novadā 01.02 2017