Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķengaragā aizdomās par slepkavības mēģinājumu nekavējoties aizturējām vīrieti 2018. gada 12. jūnijs

Piektdien, 8. jūnijā, dienas pirmajā pusē Rīgā, Ķengaragā, kāds vīrietis uz ielas satika savu paziņu. Ņemot vērā, ka starp abiem vīriešiem jau iepriekš pastāvējušas personiska rakstura nesaskaņas, starp viņiem iesākās ass strīds, kas pārauga fiziskā sadursmē. Proti, viens no vīriešiem izvilka nazi un ar to iedūra savam paziņam kaklā.

Pēc notikušā ļaundaris aizbēga, taču cietušais pamanīja tobrīd garām braucošu policijas mašīnu. Apturot policijas auto, cietušais izstāstīja par notikušo.

Izsaukuši mediķus, Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti uzsāka aizdomās turētā meklēšanu pa tuvāko apkārtni. Drīz vien netālu no nozieguma vietas likumsargi pamanīja iespējamo vainīgo un viņu aizturēja.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un jau iepriekš sodīts par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu. Pašreizējā informācija liecina, ka nozieguma brīdī viņš atradies narkotisko vielu reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Svētdien, 10. jūnijā, tiesa aizdomās turētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt cietušais šobrīd turpina atlabt.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)