Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kopīgas iedzeršanas laikā trīs vīrieši smagi piekauj savu paziņu 2018. gada 5. jūnijs

Šī gada 26. maijā Valsts policijas Baložu iecirknī tika saņemta informācija par smagu miesas bojājumu nodarīšanu kādam vīrietim kopīgas iedzeršanas laikā netālu no Baldones. Veicot izmeklēšanas darbības, 29. maijā likumsargi aizturēja trīs iespējamos vainīgos – divas pilngadīgas un vienu nepilngadīgu personu.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka 26. maijā kompānija septiņu cilvēku sastāvā nolēma atpūsties pie dabas un lietot alkoholiskos dzērienus. Kad tika iztukšota jau kārtējā stiprās dziras pudele, starp četriem kompānijā esošiem cilvēkiem izcēlās konflikts, kā rezultātā vienam no viņiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi. Kad jau iespējamie vainīgie bija norimušies, cietušajam vīrietim izdevās aizbēgt no notikuma vietas un meklēt palīdzību kādā netālu esošā lauku mājā. Tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas cietušo nogādāja ārstniecības iestādē.

Dažas dienas vēlāk, 29. maijā, likumsargi aizturēja iespējamos vainīgos – trīs vīriešus. Divi no viņiem jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta otrās daļas – Par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajiem vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi – pilngadīgajām personām piemērota policijas uzraudzība, taču nepilngadīgajai personai – uzturēšanās noteiktā vietā.

Šobrīd cietušais atlabst ārstniecības iestādē.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kuri šajā situācijā nepalika vienaldzīgi un palīdzēja cietušajam vīrietim.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)