Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā vīrietis ar skrūvgriezi nodara otrai personai miesas bojājumus 2018. gada 29. maijs

Pagājušajā svētdienā, 27. maijā pulksten 20.30 Valsts policijas Jūrmalas iecirknī tika saņemts izsaukums uz kādu pārtikas veikalu Jūrmalā, kur veikala personāls ieraudzīja vīrieti ar asiņainu kreklu mugurā.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka divi vīrieši, kuri satikās pie pārtikas veikala, sākuši konfliktēt. Strīda karstumā viens no vīriešiem ar asu priekšmetu, kas līdzinās skrūvgriezim, iedūris otram krūškurvja rajonā. Pēc tam, kad tika nodarīti miesas bojājumi, iespējamā vainīgā persona un cietušais iegājuši veikalā un turpinājuši konfliktēt. Tur veikala personāls ieraudzījis cietušo vīrieti ar asiņainu kreklu mugurā un nekavējoties izsaucis gan Neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu, gan Valsts policiju.

Veicot izmeklēšanas darbības, drīz vien Valsts policijas patruļpolicisti netālu no notikuma vietas aizturēja iespējamo vainīgo personu. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī vīrietis atradās alkohola reibumā.

Aizturētais vīrietis dzimis 1975. gadā un iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, kas sākotnēji kvalificēts pēc Krimināllikuma 126. panta pirmās daļas – par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un šodien, 29. maijā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.

Savukārt cietušais pašreiz atlabst ārstniecības iestādē.

(Ilustratīvs attēls: www.pixabay.com)