Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pagājušā diennaktī Rīgas reģionā reģistrētas 11 zādzības no automašīnām 2018. gada 7. marts

Pagājušajā diennaktī Rīgas reģionā reģistrētas 11 zādzības no automašīnām, kas ir vairāk nekā ierasts. Zādzības ir izdarītas dažādos Rīgas reģiona rajonos ar samērā lielu apdzīvotību, Ogres iecirkņa, Rīgas Teikas iecirkņa, Rīgas Zemgales iecirkņa un Rīgas Kurzemes iecirkņu apkalpojamās teritorijās.

Zīmīgi, ka apmēram pusē gadījumu ir nozagtas mantas, ko automašīnu īpašnieki nepārdomāti bija atstājuši salonā – instrumenti un vienā no gadījumiem pat maisiņš ar apģērbu. Tāpat ir zagti automašīnu spoguļi, lukturi un virsbūves detaļas.

Aicinām iedzīvotājus neatstāt automašīnu salonos personīgās mantas. Jāatceras, ka pat transportlīdzeklī atstāta soma, kurā nekā vērtīga nav, var mudināt zagli izsist stiklu vai sabojāt durvis, lai pārbaudītu somas saturu. Tāpat ieteicams papildus nostiprināt automašīnas detaļas un tās iezīmēt, lai nozagšanas gadījumā, policisti tās varētu identificēt. Iespēju robežās ieteicams izvēlēties arī drošu automašīnas glabāšanas vietu – blakus videonovērošanas kamerām vai apsardzei.

Tāpat aicināt iedzīvotājus pievērst uzmanību notiekošajam namu pagalmos. Redzot aizdomīgas personas ložņājam gar automašīnām, nekavējoties jāzvana policijai pa diennakts tālruni 110, lai uz notikuma vietu tiktu izsūtīta ekipāža.

Lai cīnītos ar ielu noziedzību, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde sadarbībā ar iecirkņiem regulāri rīko profilaktiskos pasākumus. Tā piemēram, pagājušonedēļ tika veikti divi ielu noziedzības apkarošanas reidi un tie tiks rīkoti arī turpmāk.