Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā sieviete vienas dienas laikā veic divas zādzības un tiek aizturēta 2018. gada 23. februāris

Vakar, 22. februārī, pulksten 9.20 Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī tika saņemta informācija no kāda picērijas darbinieka Augusta Deglava ielā par sievieti, kura nav samaksājusi rēķinu.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka iespējamā vainīgā persona nolēmusi pabrokastot kādā picērijā, pasūtot sev ne tikai ēdienu, bet arī vairākus stipros alkoholiskos dzērienus. Brīdī, kad oficiants atnesis rēķinu, sieviete esot konstatējusi, ka viņai līdzi nav nedz skaidras naudas, nedz maksājuma kartes, tāpēc metusies bēgt. Apsardzes darbinieki aizdomās turēto sievieti aizturēja un paziņoja par to Valsts policijai.

Likumsargi 1966. gadā dzimušo sievieti nogādāja Rīgas Teikas iecirknī notikušo apstākļu skaidrošanai. Pēc procesuālo darbību veikšanas, sieviete tika palaista no iecirkņa.

Dažas stundas pēc notikušā, Rīgas Teikas iecirknī tika saņemts vēl viens izsaukums uz pārtikas veikalu par zādzību. Ierodoties norādītajā adresē, policisti konstatēja, ka arī šoreiz zādzību veikusi tā pati sieviete, kura todien jau tika aizturēta. Likumsargi noskaidroja, ka iespējamā vainīgā persona iegājusi pārtikas veikalā, devusies uz alkoholisko dzērienu nodaļu, paņēmusi degvīna pudeli un ātrā solī gājusi ārā no veikala. Izgājusi ārā pa veikala ieejas vārtiem un pamanījusi apsardzes darbiniekus, sieviete nometusi nozagto pudeli. Arī šajā gadījumā policisti aizdomās turēto sievieti aizturēja un nogādāja Rīgas Teikas iecirknī.

Saistībā ar notikušo tika uzsākti divi kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajai sievietei tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)