Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām vīrieti, kurš tīši sabojāja svešu automašīnu 2018. gada 19. februāris

Sestdienas, 17. februāra, naktī ap pulksten 01.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknī tika saņemta informācija no aculiecinieka par to, ka pirms brīža kāds vīrietis nama pagalmā Rīgā, Zeltiņu ielā, spārdījis svešu automašīnu.

Ierodoties notikuma vietā, patruļpolicisti noskaidroja, ka cietusī sieviete ar savu automašīnu iebraukusi pagalmā, kur viņu sagaidījis kāds svešinieks. Vīrietis tobrīd staigājis ar savu mazo bērnu un izteicis viņai neapmierinātību, ka kāds ar transportlīdzekli uzbraucis viņa bērna rotaļlietai. Sieviete atbildēja, ka neko nezinot par to un devusies mājās. Pēc tam saniknotais vīrietis sācis spārdīt sievietes automašīnu, iebuktējot tās kreiso spārnu. Notikušo bija pamanījis kaimiņš, kurš izsauca policiju.

Likumsargi, noskaidrojot aizdomās turētā atrašanās vietu, šajā pašā dienā viņu aizturēja. Aizturētais ir dzimis 1992. gadā un jau iepriekš daudz reižu sodīts par dažādiem noziegumiem – automašīnu zādzībām, dedzināšanu un sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)