Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par Rīgas centrā izdarītu jaunieša aplaupīšanu aizturējām jau iepriekš sodītu vīrieti 2017. gada 21. decembris

Oktobra sākumā Valsts policija bija saņēmusi informāciju no mediķiem, ka slimnīcā ir nogādāts piekauts 18 gadus vecs jaunietis.

Izmeklēšanas laikā Rīgas Brasas iecirkņa policisti ieguva informāciju, ka 1. oktobra rītā jaunietis ir devies pa Tallinas ielu un viņam uzbrucis nepazīstams vīrietis, iesitot viņam pa galvu un nolaupot maku ar dokumentiem un banku kartēm, kā arī mobilo telefonu.

Veicot operatīvos pasākumus, policisti noskaidroja personu, kura, iespējams, izdarījusi šo noziegumu, un ieguva nepieciešamos pierādījumus.

Noskaidrojot personas atrašanās vietu, otrdien, 19. decembrī, likumsargi aizdomās turēto vīrieti aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Aizturētais ir 38 gadus vecs un jau iepriekš sodīts par zādzībām. Pēdējo reizi cietumsodu izcietis 2016. gada vasarā.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd cietušais jaunietis pēc gūtajiem miesas bojājumiem ir atlabis, un policisti ir atguvuši viņam nolaupīto telefonu, kuru ļaundaris bija ieķīlājis lombardā. Likumsargi turpina skaidrot nolaupītā maka un dokumentu atrašanās vietu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)