Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas centrā sabiedriskā transporta pieturā policisti kļūst par aculieciniekiem kabatzādzībai 2017. gada 4. decembris

Sestdien, 2. decembrī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, kuri specializējas pret īpašumu vērstu noziedzīgu nodarījumu novēršanā un apkarošanā, darba pienākumu pildīšanas laikā kļuva par aculieciniekiem kabatzādzībai. Kāda 1947. gadā dzimusi sieviete sabiedriskā transportā pieturā 13. janvāra ielā iekāpa 1. maršruta tramvajā, viņai sekoja vīrietis, kurš no somiņas izvilka maku. Cietusī notiekošo nemanīja, taču, par laimi, noziegumu bija ieraudzījuši policisti, kuri turpat notikuma vietā zagli aizturēja. Policisti atguva cietušās maku, kurā atradās apmēram 50 eiro.

Aizturētais 1981. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Rīgas Centra policijas iecirknī. Jāpiemin, ka viņš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par identiskām zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šodien, 4. decembrī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam vīrietim.

Atgādinām iedzīvotājiem publiskās vietās, tostarp sabiedriskajā transportā un to pieturvietās, pastiprināti uzmanīt savas personīgās mantas. Tāpat uzsveram, ka vērtīgas lietas vēlams turēt iekškabatās, lai tās nekļūtu par vieglu guvumu zagļiem.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)