Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vecmīlgrāvī divi huligāni izsit autobusa logu, draud pasažieriem un nekavējoties tiek aizturēti 2017. gada 29. novembris

Vakar, 28. novembrī, ap pulksten sešiem vakarā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka 2. maršruta autobusā divi jaunieši agresīvi uzvedoties.

Ierodoties notikuma vietā likumsargi noskaidroja, ka pirms brīža jaunieši, nezināmu iemeslu dēļ, izsituši autobusam stiklu. Brīdī, kad tas noticis, transportlīdzekļa vadītājs nekavējoties apstājies un nobloķējis autobusa durvis, lai jaunieši nespētu aizbēgt projām. Iespējamiem vainīgajiem vadītāja nodoms nav paticis, tāpēc viens no viņiem izvilcis nazi un ar to piedraudējis gan autobusa šoferim, gan citiem pasažieriem. Par laimi, neviens nav cietis.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti notikuma vietā par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1991. un 1995. gadā dzimušos jauniešus, kuri iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī abi jaunieši atradās vienas promiles stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas – par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)