Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Imantā aizturēts par paziņas saduršanu aizdomās turēts vīrietis 2017. gada 29. novembris

Sestdien, 25. novembrī, dārza mājiņā Rīgā, Imantā, tika sadurts 39 gadus vecs vīrietis. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nozieguma brīdī cietušais ar kādu viņam pazīstamu vīrieti un sievieti lietojuši alkoholu. Starp abiem vīriešiem pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izcēlies konflikts, kura laikā 49 gadus vecs vīrietis ar nazi iedūris savam paziņam mugurā.

Minētā sieviete, kura bija redzējusi notikušo, palūdza garāmgājējam, lai izsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo nogādāja ārstniecības iestādē un paziņoja policijai par notikušo.

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto 1969. gadā dzimušo vīrieti un izņēma lietiskos pierādījumus. Jāpiebilst, ka aizturētais jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Aizturēšanas brīdī viņš atradās apmēram trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 126. panta pirmās daļas – par vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Aizdomās turētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Savukārt cietušais šobrīd atlabst ārstniecības iestādē.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)