Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas centrā policisti nekavējoties aizturējuši laupītāju 2017. gada 24. novembris

Trešdien, 22. novembrī, pulksten 05.45 Valsts policija saņēma izsaukumu par pirms brīža Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, izdarītu laupīšanu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 42 gadu vecs vīrietis agri no rīta devies uz mājām. Pie viņa pienācis nepazīstams jaunietis, kurš uzsācis strīdu un iesitis vīrietim pa galvu. Pēc tam ļaundaris nolaupījis mobilo telefonu un aizbēdzis. Savukārt cietušais palūdzis garāmgājējam, lai izsauc policiju.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Centra iecirkņa dežurējošie policisti. Noskaidrojot ļaundara pazīmes, policisti devās viņu meklēt pa tuvāko apkārtni. Aptuveni 15 minūšu laikā pēc izsaukuma saņemšanas likumsargi Rīgas centrā, netālu no nozieguma vietas, pamanīja vīrieti, kuru cietušais atpazina kā savu pāridarītāju.

Policisti 1994. gadā dzimušo aizdomās turēto aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem. Diemžēl nolaupītais mobilais telefons pie viņa netika atrasts, un policisti šobrīd skaidro tā atrašanās vietu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sodus konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam ir piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)