Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latgales priekšpilsētā vīrietis sadur savu viesi, kurš nevēlas laicīgi doties mājās, un tiek aizturēts 2017. gada 22. novembris

19.novembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknī tika saņemta informācija, ka medicīnas iestādē nogādāts kāds vīrietis ar durtu brūci vēderā.

Likumsargi noskaidroja, ka tās dienas vakarā cietušais vīrietis kopā ar savu draudzeni devies apciemot paziņu. Ciemošanās laikā kompānija lietojusi alkoholiskos dzērienus. Viesi ilgi ciemojušies un nevēlējušies doties mājās, kas saniknojis dzīvokļa saimnieku, tāpēc iespējamais vainīgais paņēmis nazi, iedūris vīrietim vēderā un izdzinis abas personas kāpņutelpā. Kāda sieviete, kura tobrīd devās uz savu dzīvokli, pamanīja ievainoto vīrieti un viņa draudzeni guļam uz trepēm un izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Rīgas Latgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti 20.novembrī dzīvesvietā aizturēja aizdomās turēto 1962. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī iespējamais vainīgais atradās divu promiļu stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 126.panta pirmās daļas – par tīša vidēja smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli policijas uzraudzību.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)