Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Saulkrastu iecirkņa policisti izmeklē iespējamu dzimumnoziegumu pret bērnu; aicina atsaukties lieciniekus 2017. gada 18. augusts

Valsts policija ir saņēmusi informāciju, ka 16. augustā Saulkrastu pludmalē, kāds vīrietis, iespējams, veicis netiklas darbības pret apmēram četrus gadus vecu meiteni. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un policisti pārbauda saņemto informāciju.

Vakar, 17. augustā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa policisti saņēma informāciju, ka pret mazgadīgu bērnu, iespējams, ir veikts dzimumnoziegums. Proti, lieciniece ziņoja, ka iepriekšējā dienā, 16. augustā, Saulkrastu pludmalē nepazīstams vīrietis esot piegājis pie aptuveni četrus gadus vecas meitenītes un aicinājis viņu glāstīt savu dzimumlocekli.

Bērna vecāki pagaidām nav ziņojuši par notikušo.

Saistībā ar minēto ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 16. nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību.

Šobrīd policisti pārbauda saņemto informāciju. Jāpiemin, ka izmeklēšanu sarežģī apstāklis, ka lieciniece par notikušo ir ziņojusi vien 24 stundas pēc iespējamā nozieguma. Diemžēl pēdējā laikā bieži novērojami gadījumi, ka iedzīvotāji, kuri kļuvuši par noziegumu lieciniekiem, vispirms par to paziņo sociālajos tīklos, vien pēc laika vēršoties policijā vai pat nevēršoties vispār.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu notikušā aculiecinieku, tāpat arī cietušā bērna vecākus un citus iedzīvotājus, kuriem ir informācija par līdzīgiem gadījumiem Saulkrastos. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67950350, 110 vai vēršoties Saulkrastu policijas iecirknī.

(Attēlam ilustratīva nozīme)