Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti kļūst par aculieciniekiem zādzībai tramvajā un nekavējoties aiztur garnadzi 2017. gada 14. augusts

Piektdien, 11. augusta pēcpusdienā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, kuri tobrīd veica darba pienākumus, 1. maršruta tramvajā kļuva par aculieciniekiem noziegumam. Kad tramvajs bija apstājies sabiedriskā transporta pieturā Rīgas centrā, kāda sieviete no citas sievietes somas izvilka maku un izskrēja laukā pa durvīm. Cietusī zādzību nebija pamanījusi, taču noziegumu ievēroja policisti, kuri garnadzei metās pakaļ.

Aizturēšanas brīdī sabiedriskā transporta pieturā garnadze nozagto maku nometa zemē un pretojās policistiem. Likumsargi atguva nozagto maku, kurā atradās vairāk nekā 100 eiro, un agresīvo sievieti nogādāja policijas iecirknī.

Aizdomās turētā ir dzimusi 1954. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīta par zādzībām nelielā apmērā.

Arī par 11. augustā izdarīto noziegumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Svētdien, 13. augustā, aizdomās turētajai sievietei tika piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Aicinām iedzīvotājus sabiedriskās vietās, tajā skaitā sabiedriskajā transportā, ievērot pastiprinātu piesardzību – nēsāt vērtīgas mantas aiztaisītās iekškabatās un neizlaist savas somas no redzesloka.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)