Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Siguldā aizturēts vīrietis, kurš stiprā alkohola reibumā sabojājis kaimiņa automašīnu 2017. gada 11. augusts

8. augustā Valsts policijas Siguldas iecirkņa policisti saņēma informāciju par to, ka ap pulksten 22.00 kāds vīrietis kaimiņa automašīnai nolauzis spoileri, kurā ir iestrādāti bremzēšanas signāllukturi. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais. 
Uzsākot izmeklēšanu, policisti no aculieciniekiem noskaidroja plašāku informāciju, kā rezultātā likumsargi varēja pēc iespējas ātrāk atrast vainīgo.

9.augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa policisti par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1988.gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka nozieguma brīdī vīrietis esot atradies stiprā alkohola reibumā, tāpēc savu rīcību nespēj paskaidrot. Vīrietis savu vainu atzīst. Aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.punkta pirmās daļas - par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)