Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Reida laikā Jūrmalā aizturam nelegālo akcīzes preču pārvadātāju un trīs narkomānus 2017. gada 8. augusts

7.augustā Jūrmalā visas dienas garumā Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policisti veica profilaktisko reidu. Reida laikā policisti pamanīja aizdomīgu automašīnu, kuru nolēma pārbaudīt. Apturot aizdomīgo automašīnu un veicot tās pārbaudi, likumsargi konstatēja, ka tajā atrodas ievērojams daudzums nelegālās cigaretes un alkohols. Vīrietis, kurš veica šo nelegālo preču pārvietošanu, nekavējoties tika aizturēts un nogādāts Jūrmalas iecirknī.

Likumsargi noskaidroja, ka šajā automašīnā kopumā atradušās 10 000 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām un aptuveni 100 litri nelegālā alkohola.

1948.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par nelegālo akcīzes preču pārvietošanu.
Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīga pārvešanu, uzglabāšanu un realizāciju. Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pašlaik aizturētais atrodas izolatorā.

Tāpat, reida laikā, tika aizturētas vēl trīs personas, kuras, iespējams, lietojušas narkotiskās vielas. 1991.gadā dzimušais un abi 1978.gadā dzimušie aizturētie tika nogādāti uz ekspertīžu veikšanu. Jāpiemin, ka arī šīs personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā.

Saistībā ar šo gadījumu tika uzsākta administratīvā lietvedība par psihotropo vielu neatļautu lietošanu. Par šādu pārkāpumu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

(Ilustratīvs attēls).