Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Turpinās aktīva Ivana meklēšana; aicinām iedzīvotājus būt vērīgiem 2017. gada 10. jūlijs

Lai arī zēna pazušanas lietas izmeklēšanā Valsts policijai šobrīd ir divas galvenās versijas - ar viņu noticis nelaimes gadījums vai arī puika kļuvis par nozieguma upuri, netiek izslēgtas vēl citas versijas, piemēram, puika ar sabiedrisko transportu varēja aizbraukt uz citu Latvijas vietu.

Vakar Valsts policija saņēma vairākus telefona zvanus no iedzīvotājiem par to, ka uz ielas, sabiedriskajā transportā un citviet ir redzēti zēni, kuri pēc pazīmēm varētu būt bezvēsts pazudušais Ivans Berladins. Diemžēl, šīs personas par redzēto nereti ziņojušas policijai daudz vēlāk, nevis brīdī, kad redzējušas bērnu.

Tādēļ vēršamies ar aicinājumu pie iedzīvotājiem – redzot zēnu, kurš pārvietojas viens bez pieaugušo klātbūtnes un kurš pēc pazīmēm jums atgādina bezvēsts pazudušo Ivanu – pievērsiet uzmanību, vai gadījumā bērns nav apmaldījies, kā arī apvaicājieties, kur ir viņa vecāki. Ja rodas kaut mazākās šaubas, informējiet par to policiju un līdz tās ierašanās brīdim palieciet bērna tuvumā.

Aizvien aicinām informēt Valsts policiju par situācijām, kuras saistībā ar Ivana pazušanu, šķitušas dīvainas, pat, ja sākotnēji tām nav tikusi piešķirta nozīme, to nododot telefoniski, zvanot pa tālruņa numuru 116000 vai rakstot e-pastā puikaliepaja@iem.gov.lv. Šī informācija policijai ir ļoti būtiska izmeklēšanā.

Valsts policija, strādājot bezvēsts pazudušā Ivana meklēšanas lietā, pārbauda jebkuru iedzīvotāju sniegto informāciju un vietas, kur redzēts bērns, kurš pēc iedzīvotāju teiktā varētu būt pazudušais zēns. Tiek pārbaudīta gan informāciju par zēna gaitām pazušanas dienā – gan elektroniski saņemtus video un foto, gan arī telefoniski saņemtu informāciju arī par šodien manītiem bērniem visā Latvijā, kuri pēc pazīmēm atgādina Ivanu.

Visi iesaistītie dienesti turpina aktīvi strādāt bezvēsts pazudušā zēna meklēšanā. Šodien piesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters, ar kuru tiks pārmeklēta Liepājas teritorija un tās apkārtne.