Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ogrē savā dzīvoklī atrasta vardarbīgā nāvē mirusi sieviete; aizdomās turētais aizturēts 2017. gada 4. jūlijs

Pagājušajā nedēļā Ogrē savā dzīvoklī tika atrasta 70 gadus veca mirusi sieviete ar durtām brūcēm galvā un kaklā. Dažu stundu laikā Valsts policija aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja bojāgājušajai sievietei iepriekš pazīstamu vīrieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

28. jūnijā pa dienu Valsts policija saņēma zvanu no kāda Ogres iedzīvotāja par to, ka kaimiņu dzīvoklī ir noticis noziegums. Zvanītājs policijai pastāstīja, ka vēlējies apraudzīt kaimiņieni un konstatējis, ka viņas dzīvokļa durvis nav aizslēgtas. Ienācis dzīvoklī, viņš ieraudzījis virtuvē uz krēsla saļimušu bez dzīvības pazīmēm esošu dzīvokļa saimnieci ar asiņojošām brūcēm galvā un kaklā.

Policijai ierodoties notikuma vietā, vīrieša sacītais apstiprinājās. Tobrīd sieviete bija mirusi. Notikuma vietā likumsargi izņēma nazi, ar ko, iespējams, izdarīts noziegums.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa policisti uzsāka šī nozieguma šķetināšanu. Likumsargi guva apstiprinājumu, ka noziegumu, iespējams, izdarījis kāds 1967. gadā dzimis vīrietis, kurš dzīvokļa saimnieci jau pazinis iepriekš.

Noskaidrojot aizdomās turētā atrašanās vietu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām šīs pašas dienas vakarā viņu aizturēja. Aizturētais iepriekš nav krimināli sodīts.

 

Policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka noziegums izdarīts turpat sievietes dzīvoklī. Taču tā iemesli un precīzi notikušā apstākļi šobrīd tiek skaidroti izmeklēšanā.

Saistībā ar notikušo sākotnēji uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)