Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apsardzes firmas darbinieks apzog savu darbavietu; aizturam ļaundari 2017. gada 2. maijs

Vakar, ap pulksten 22.00 aizturējām apsardzes darbinieku, kurš bija nolīgts apsargāt kāda uzņēmuma teritoriju Olainē.

1.maijā Valsts policija saņēma informāciju no kāda darba devēja, kurš ziņoja, ka no viņa uzņēmuma teritorijas ir nozagts ģenerators.

Olaines iecirkņa policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā. Policisti noskaidroja, ka cietušais pamanījis ģeneratora neesamību GPS atsūtītās ziņas dēļ, kuru ģenerators ik dienu adresātam nosūtot. Sekojot GPS signālam, policisti noskaidroja, ka ģenerators atrodas konkrētā uzņēmuma apsarga privātajā automašīnā.

Apsekojot uzņēmuma teritoriju, tika noskaidrots, ka pazuduši arī 15 elektrovadu ruļļi.

Ņemot vērā, ka apsargs bija paņēmis uzņēmuma ģeneratoru, tad arī aizdomas par elektrovadu ruļļu zādzību krita tieši uz šo personu. Pārbaudot konkrētās personas dzīvesvietu, policistiem izdevās atrast arī visus elektrovadu ruļļus, kurus viņš vēlējies realizēt tirgū. Jāpiemin, ka aptuvenā nozagto mantu vērtība ir 1200 eiro.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka 1970. gadā dzimušais vīrietis par apsardzes darbinieku konkrētā uzņēmuma teritorijā sācis strādāt kopš februāra, bet sev tīkamās mantas viņš sācis zagt aprīļa sākuma.

Iepriekš policijas redzeslokā vīrietis nav nonācis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)