Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina bērnus piedalīties radošajā zīmējumu pasākumā! 2017. gada 20. aprīlis

Lai aktualizētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē, Valsts policija rīko radošo zīmējumu pasākumu bērniem, kura mērķis ir likt bērniem aizdomāties par jautājumiem, kas saistīti ar ātrumu, tā ievērošanu, un jau agrā bērnībā radīt izpratni par droša ātruma nozīmi ceļu satiksmē.

No desmit piedāvātajiem vārdiem: ātrums, ceļš, drošība, satiksmes dalībnieks, ceļa zīme, policists, satiksme, automašīna, velosipēds, krustojums, pasākuma dalībniekam ir jāizvēlas vismaz trīs vārdi, kurus sasaistot jāuzzīmē zīmējums. Bērni zīmējumus var veidot kā vēlas – zīmēt ar zīmuļiem, flomāsteriem, krāsām, krītiņiem, vai citiem materiāliem uz A4 lapas vienas puses.

Mērķauditorija: pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas bērni.

Lai piedalītos zīmējumu elektroniskajā izstādē, vecākiem bērna uzzīmētais darbiņš nofotografētā vai ieskenētā veidā jāiesūta uz epastu san@vp.gov.lv, norādot darba autora vārdu, vecumu, klasi, izglītības iestādes nosaukumu un zīmējuma nosaukumu, kurš sastāv no izvēlētajiem vārdiem.

Zīmējumu iesniegšana pasākumam notiek no 19.aprīļa līdz 28.aprīlim (ieskaitot). Pēc tam visi iesūtītie darbiņi tiks publicēti Valsts policija mājaslapā, kā arī oficiālajā Valsts policijas www.facebook.com lapā, kur ikviens tos varēs aplūkot.