Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lombardā uziet zagtu fotokameru un notver iespējamo dzīvokļa apzadzēju 2017. gada 5. janvāris

2016. gada augustā no kāda dzīvokļa Rīgā, Imantā, tika izdarīta zādzība. Gaišā dienas laikā uzlaužot dzīvokļa durvis, no tā bija nozagta nauda, fotokamera un portatīvais dators. Par notikušo dzīvokļa saimnieks uzzināja, kad atgriezās savā īpašumā pēc prombūtnes, un paziņoja par to Valsts policijai.

Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti kādā Rīgas lombardā atrada no minētā dzīvokļa nozagto fotokameru. Veicot izmeklēšanas darbības, policisti noskaidroja, ka zādzību, iespējams, izdarījis kāds 31 gadu vecs vīrietis, kurš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām, tajā skaitā arī par zādzībām no dzīvokļiem. Noskaidrojot vīrieša atrašanās vietu, pagājušonedēļ policisti viņu aizturēja.

Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas fotoaparāts tiks atdots tā īpašniekam. Šobrīd likumsargi skaidro, kur vīrietis licis nozagto portatīvo datoru.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam 1985. gadā dzimušajam vīrietim piemērots apcietinājums.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)