Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apcietināts vīrietis, kurš pirms Ziemassvētkiem nogalināja savu pudeles brāli 2016. gada 18. janvāris

23. decembrī Valsts policija saņēma informāciju no kāda nama iedzīvotājiem Rīgā, Dubultu ielā, ka kaimiņu dzīvokļa durvis esot atvērtas un šajā dzīvoklī atrodoties līķis. Notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti un atrada asinīm klātu vīrieti bez dzīvības pazīmēm. Tika izsaukts arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Izmeklēšanā tika noskaidrots, ka noziegumu pastrādājis 1982. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš piecas reizes sodīts par zādzībām un braukšanu alkohola reibumā. 15. janvārī vīrietis tika aizturēts. Konflikts izcēlies 23. decembrī, kad vairāku cilvēku kompānija lietojusi alkoholu. Divi vīrieši sastrīdējušies, kā rezultātā vienam no viņiem nodarīti letāli miesas bojājumi.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par to soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.