Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Centrāltirgū un Ķengaragā atsavinājām 7600 nelegālās cigaretes; uzsākām 6 administratīvās lietvedības 2015. gada 5. novembris

Otrdien mūsu Latgales un Zemgales iecirkņa policisti kopā ar raidījuma “Bez Tabu” žurnālistiem veica kontroles reidu Rīgas Centrāltirgus teritorijā, ar mērķi atklāt pārkāpumus nelegālo akcizēto preču – alkohola un cigarešu – aprites jomā. 

Reida laikā aizdomās par pārkāpumiem akcizēto preču aprites jomā kopumā tika pārbaudītas 18 personas, kā arī veikti divi nelikumīgo akcizēto preču kontrolpirkumi. Kontroles pasākumu laikā kopumā izņemts ap 6000 cigarešu bez akcīzes markām, kā arī viens litrs nelegālā alkohola. Saistībā ar konstatētajiem pārkāpumiem ir uzsāktas piecas administratīvās lietvedības par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpumiem. 

Savukārt Rīgas Ķengaraga iecirknī tika saņemta informācija, ka Maskavas ielā atrodas kāda tirdzniecības vieta, kurā tiek tirgotas nelegālās cigaretes. Vakar, pārbaudot saņemto informāciju, policisti atsavināja 1600 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām, kā arī trīs litrus nelegālā alkohola. Arī pret 1964. gadā dzimušo sievieti ir uzsākta administratīvā lietvedība.