Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Patruļpolicisti aiztur velosipēda zagli; atgūtais velo bija reģistrēts CSDD, reģistrē arī savu velo! 2015. gada 23. oktobris

Trešdien Patruļpolicijas ekipāža Centrāltirgus teritorijā pamanīja aizdomīgas uzvedības vīrieti, kuram līdzi bija arī velosipēds. Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka velosipēds, iespējams, ir zagts.

Pārbaudes laikā, policisti konstatēja, ka velosipēds ir reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) un tas pieder kādai sievietei, kura dzīvo Saulkrastos. Policisti nekavējoties sazinājās ar velosipēda īpašnieci. Sieviete paskaidroja, ka viņai patiešām nesen nozagts velosipēds un viņa jau bija ieplānojusi doties uz policijas iecirkni rakstīt iesniegumu.

Velosipēds tika nogādāts pie likumīgās īpašnieces, bet pret 1978. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas saistīta ar iekļūšanu. Aizturētais arī iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgu noziegumu.

Pateicoties tam, ka sieviete savu velosipēdu bija reģistrējusi CSDD, policisti varēja ātri noskaidrot tā patieso īpašnieku. Tādēļ Valsts policija aicina arī citus velosipēdu īpašniekus reģistrēt savus velosipēdus CSDD. Tas ne tikai paātrina zagto velosipēdu identificēšanu, bet arī paātrina velosipēdu atgūšanas procesu. Informāciju par velosipēdu reģistrēšanu pieejama CSDD mājaslapā:http://csdd.lv/lat/registracija/velosipedu_registracija/.