Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Saistībā ar 16 gadus vecās meitenes nāvi policija pārbauda notikušā apstākļus – šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu 2015. gada 3. septembris

Policija 27. augustā ap pulksten 13:30 saņēma izsaukumu no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem uz kādu dzīvokli Rīgā, kur atradās 1998. gadā dzimušas jaunietes līķis ar grieztu brūci.

Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, notikuma vietā, kur jau atradās mediķi un notikušā aculiecinieki, nekavējoties ieradās gan policijas darbinieki, gan prokuratūras pārstāve.

Veicot notikuma vietas apskati un uzklausot liecinieku – personu, kas atradās dzīvoklī kopā ar mirušo meiteni – liecības, kā arī veicot šo personu pārbaudi, nekas neliecināja par noziedzīgu nodarījumu.

Visticamāk, noticis traģisks nelaimes gadījums – vairāki jaunieši dzīvoklī skraidījuši, un meitene skrienot neveiksmīgi uzskrējusi stikla durvīm, kritusi un sagriezusies ar saplīsušā stikla lauskām.

Pēc notikušā jaunieši nekavējoties izsaukuši ātro palīdzību un, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, visiem spēkiem centušies palīdzēt meitenei līdz viņu ierašanās brīdim. Diemžēl gūtais ievainojums bijis ļoti smags un meitene nomirusi.

Šobrīd policijas rīcībā nav informācijas, kas norādītu uz notikušu noziedzīgu nodarījumu. Tādēļ policija pauž neizpratni par vakar, 2. septembrī, raidījuma “Degpunktā” sižetā izskanējušo informāciju, kas notikušo traģisko nelaimes gadījumu pārliecinoši dēvē par “neoficiālo versiju” un kopumā rada iespaidu, ka pret jaunieti mēģināts izdarīt pat vairākus noziedzīgus nodarījumus.

Policijā saistībā ar notikušo jau 27. augustā ir uzsākts kriminālprocess un saņemtas gan mediķu, gan liecinieku liecības. Tāpat tika nozīmēta ekspertīze, kas ļaus precīzi noskaidrot jaunietes nāves cēloni.