Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija un hokeja klubs “Rīgas Dinamo” turpina sadarbību 2015. gada 1. septembris

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis un AS “Rīgas Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis parakstīja savstarpējās sadarbības līgumu, kas paredz sabiedriskās kārtības nodrošināšanu hokeja kluba “Dinamo” spēļu laikā, kā arī sadarbību sociāli izglītojošu pasākumu organizēšanā bērniem un jauniešiem.

Valsts policija un “Rīgas Dinamo” veiksmīgi sadarbojas jau no pirmās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas, savukārt jau trešo gadu šī sadarbība tiek nostiprināta oficiāla līguma veidā, tādējādi nodrošinot efektīvu sadarbību gan sabiedriskās kārtības nodrošināšanā hokeja kluba “Dinamo” spēļu un citu kluba organizēto pasākumu laikā, gan sociāli izglītojošu aktivitāšu bērniem un jauniešiem īstenošanā.

“Sadarbība starp Valsts policiju un “Rīgas Dinamo” ir vērsta ne vien uz drošību un kārtību spēļu laikā, bet noris arī daudz plašākā līmenī – sociālo aktivitāšu organizēšanā,” norādīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis. “Piemēram, jau četrus gadus Valsts policija un Rīgas “Dinamo” kopīgi ir rīkojusi projektu “ Roku Rokā”, lai aktualizētu un veicinātu veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidē, mazinot noziedzības un atkarību rašanās riskus.”

Drīzumā startēs jau piektā projekta “ Roku Rokā” sezona, un arī šogad teju visa mācību gada garumā vairākos posmos Valsts policija un Rīgas “ Dinamo” kopā ar citiem sadarbības partneriem bērnu un jauniešu komandām rīkos dažādas sporta un atjautības sacensības.

Savukārt AS “ Rīgas Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis uzsvēra, ka ir gandarīts par veiksmīgo sadarbību ar Valsts policiju nu jau astoņu gadu garumā gan drošības, gan sociālo aktivitāšu jomā. 

J. Savickis norādīja: “Astoņu gadu laikā drošība un kārtība spēļu laikā ir nodrošināta augstākajā līmenī – nav bijis nekādu sarežģījumu. Arī līgas vadība ir ļoti atzinīgi novērtējusi  mūsu sadarbību, minot to kā labās prakses piemēru citiem KHL klubiem.”

Ik gadu Kontinentālā hokeja līga rīko par drošību spēļu laikā atbildīgo personu un klubu kopīgās sanāksmes, kuru laikā klubu un drošības dienestu pārstāvji prezentē savstarpējās sadarbības nianses kārtības nodrošināšanai spēļu laikā. Šajās sanāksmēs “Rīgas Dinamo”  sadarbība ar Valsts policiju vairākkārt ir minēta kā viens no labākajiem KHL prakses piemēriem gan kārtības nodrošināšanas, gan sociālās sadarbības sfērā.

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv