Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija piedalās Vecumnieku novada tautas nama rīkotajā pasākumā 2015. gada 21. augusts

2015.gada 15.augustā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa darbinieki piedalījās Vecumnieku novada tautas nama rīkotajā pasākumā „Ko liksi skolas somā”, lai bērniem un jauniešiem, tuvojoties mācību gadam, atgādinātu par vispārējo drošību, ceļu satiksmes drošību, lai veicinātu izpratni par Valsts policijas darbu.

Lai notiktu komunikācija starp sabiedrību un Valsts policiju, ar anketu palīdzību tika noskaidrots sabiedrības viedoklis par policijas darbu.

Valsts policijas informatīvajā teltī tika rīkotas dažādas aktivitātēs. Bērni un jaunieši ļoti aktīvi iesaistījās grīdas spēles spēlēšanā, iegūstot zināšanas par vispārējo drošību, ceļu satiksmes drošību, drošību ziemā un vasarā. Mazākie pasākuma apmeklētāji risināja krustvārdu mīklas, zīmēja, izgatavoja sev atstarotājus, saņēma atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un fotografējās ar iemīļotajiem Valsts policijas tēliem runci Rūdi un bebru Bruno.

„Mūsu darbs ir iedzīvotāju drošībai, tādēļ esam priecīgi un gandarīti par iedzīvotāju atsaucību un interesi Valsts policijas piedāvātajās aktivitātēs!” tā teic Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Ilva Buka.