Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas koledžas kadeti piedalās Lielo leļļu un talismanu svētkos “Rīgas svētku 2015” programmas ietvaros 2015. gada 18. augusts

Runcis Rūdis un Bebrs Bruno ieguva augsto 6.vietu Lielo leļļu un talismanu svētkos

Jau sesto gadu, svētdienā, 16. augustā, „Rīgas svētku 2015″ programmas ietvaros Rīgā notika Lielo leļļu un talismanu svētki, kuru centrālais notikums bija Lielo leļļu un talismanu svētku gājiens no Esplanādes uz 11. novembra krastmalu. Pasākuma laikā tika noskaidrots Latvijas gada talismans – lielā lelle.

Lielo leļļu un talismanu svētki ir Latvijā vienīgais pasākums, kurā vienuviet iespējams sastapt tik daudz lielās lelles un talismanus. Dalībnieku daudzveidība aizvadīto gadu laikā pasākumā ir bijusi ļoti plaša un daudziem apmeklētājiem tikšanās ar šiem tēliem Lielo leļļu un talismanu svētkos ir viens no gaidītākajiem vasaras notikumiem.
Lielo leļļu un talismanu svētku apmeklētāju skaits aug ar katru gadu, tāpat arī jaunu talismanu skaits, kurus kuplā skaitā piesaka dažādi uzņēmumi un iestādes, kuri ievieš savā ikdienā atpazīstamības zīmi - Talismanu.
Kā jau zināms, tad 2013. gadā pirmo vietu un titulu “Latvijas Gada Talismans 2013″ ieguva Valsts policijas simbolizējušais talismans - Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Šajā gadā Runcis Rūdis un Bebrs Bruno ieguva augsto 6. vietu un 178 balsis! VP Talismanus šajā gadā pārstāvēja Valsts policijas koledžas Kadetu nodaļas kadeti Rihards Ozols un Aliks Rudzītis.