Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts jauns vīrietis, kurš reibumā un bez vadītāja apliecības ar automašīnu pārvadāja 13 jauniešus 2015. gada 13. augusts

Pagājušajā svētdienā Patruļpolicijas ekipāža ceļa Ikšķile – Ropaži 36. kilometrā pamanīja automašīnu BMW, kas pārvietojās, kamēr uz tās jumta un motora pārsega atradās jaunieši. Policisti nekavējoties panāca neapdomīgos braucējus. Taču, kad policisti kāpa laukā no savas automašīnas, lai tuvotos jauniešiem, BMW strauji uzsāka braukšanu un ietriecās policijas automašīnas sānā.

Pēc avārijas no automašīnas izkāpa 13 cilvēki, savukārt 1994. gadā dzimušais šoferis savus draugus bija vizinājis, atrodoties alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības.

Par laimi šajā gadījumā neviens cilvēks necieta, taču šoferis un arī paši jaunieši apdraudēja gan savu, gan citu cilvēku dzīvības.

Pret 21 gadu veco jaunieti ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola reibumā. Tāpat jaunietis tiks sodīts par lielāka pasažieru skaita pārvadāšanu, nekā to norādījis transportlīdzekļa izgatavotājs.